Wpis z mikrobloga

Jako, że od ponad roku działam hobbystycznie z vlepkami antyrządowymi postanowiłem w ostatnio bardzo politycznie nastawionym wykopie zrobić małe rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aktualnie posiadam 43 wzory. Wśród pulsujących wylosuję 3 osoby, które otrzymają 20 dowolnie wybranych naklejek. Musi być co najmniej 50 plusów żeby konkurs się odbył.

Dla wszystkich, którzy wezmą udział w konkursie przewiduję rabat 10% na naklejki z moich aukcji na allegro


#rozdajo #zadarmo #polityka #korwin #promocje #imigranci
Cabajo - Jako, że od ponad roku działam hobbystycznie z vlepkami antyrządowymi postan...

źródło: comment_KDpfBQetd16iLvlCoWyol53i2hniCniF.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Cabajo: To ty jesteś jednym z tych dupków, dzięki którym wszędzie wokoło widać te ohydne wlepki? Gdzie nie spojrzeń: na przystankach, znakach czy słupkach obskurne naklejki wątpliwej urody. I mam w dupie co tam one sobie przedstawiają i jakiej orientacji politycznej są. Dla mnie to samo dziadostwo co grafciarze.
  • Odpowiedz
@Cabajo: według mnie takie wlepki mają odwrotny skutek do zamierzonego - ludzi to odpycha. Porównanie z farbą dosyć kiepskie, bo jednak ta w większości jest wykorzystywana w prawidłowy sposób. Wlepki raczej nie mają zbyt wielu zastosowań (poza zaklejaniem pociągów, słupów, auli etc.) - no chyba, że ktoś stosuje je jako plaster na czoło.
Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Jesteś jak Yuri Orlov, handluj z tym ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
@mlodosc: Loga partii są ogólnodostępne do pobrania ze stron. Świnie sam rysowałem od podstaw w grafice z korytem. Moimi wzorami nie są: karykatura tuska, razem przeciw systemowi, zdelegalizować sld, nie oszukuj się.
  • Odpowiedz