Wpis z mikrobloga

Czesi gnebia naszych przedsiebiorców prowadzac antykampanie naszej żywnosci i producentom okien, rzucaja kłody pod nogi Orlenowi olali nas w sprawie pakietu klimatycznego czy robią obraźliwe reklamy o brudnym Polaku bez zębów a tu od razu akcja wkeljania grafik z przeprosinami?
Miejcie swoja godnosc. Na forum miedzynarodowym trzeba zachowac powściagliwośc.
A Kopaczowa gnebić wewnętrznie a nie czeskich stronach. Macie Wykop mało Wam? To róbcie protesty. Ale nie płaszczcie sie przed ludzmi z innego kraju.

Mnie poniża sytuacja gdy Czech pisze że Polacy zawsze byli kolaborantami a Polak pod tym jeszcze go przeprasza.
To jednak prawda że Polacy mają poczucie niskiej wartości i jara ich sranie na siebie.

#4konserwy #neuropa #imigranci
  • 7
@szurszur: Podobnie Czechów poniża wyśmiewanie się z ich języka, wyzywanie od Pepików i zniemczonych słowian, ale akurat Ciebie nie podejrzewałem, że będziesz generalizował cały naród na podstawie grupki nacjonalistycznych zacietrzewionych Czechów. W gruncie rzeczy to jest naród do nas neutralny, raczej z pozytywnym nastawieniem. Poza tym niezle daliśmy się rozegrać Putinowi, teraz jeszcze bardziej przeforsuje swoje rosyjskie wpływy na Węgrzech i Słowacji, a i może w Czechach mu się uda.
@kzaj: Nie oceniam całego narodu o Czechach pisałem nie raz pozytywnie bo zaskoczyli mnie kilka razy na plus. Rzecz w tym że Polacy przepraszaja własnie pod takimi wpisami jaki przytoczyłem i ta sytuacja mnie zniesmacza.
@szurszur: A za co mamy ich przepraszać? Nie długo to chyba Orbana koronuję się na króla Polski prędzej niż Korwina.

Nie rozumiem całej tej akcji z przeprosinami z jednego powodu - co ostatnimi czasy oni zrobili DLA NAS na arenie międzynarodowej, byśmy mogli na prawdę czuć się partnerami?

Niestety nagle sobie przypomnieli o grupie Wyszehradzkiej, w momencie "kryzysu" imigranckiego. Żadnych wcześniej za jej pomocą polityki nie prowadziliśmy, głównie za winą jej
@szurszur: Nigdy nie zrozumiem dlaczego niby lubimy czechów.
Jeżeli chodzi o załatwianie narkotyków to tak.
Ale czesi to takie #!$%@?, że ugadasz się z nim i wszystko niby pięknie a odwrócisz się co by iść do domu to ten #!$%@? napluje ci na plecy. Nie, nie da ci kosy w plecy, ale załatwi tak żeby ktoś ci dał.
Bo czesi to #!$%@?, i taka jest prawda.