Wpis z mikrobloga

@Cummykaze: Nie znam żadnego boxa, powyżej 100W(oprócz tego xCube), który by oferował taką funkcje. Zastanwiający jest fakt, że takiego rozwiązania nie stosuje Sigelei, czy P4U.
@Cummykaze: baterie polaczone szeregowo wymagaja balansowania, co jest zajebiscie drogie i malo skuteczne przy wymienialnych ogniwach. ogolnie jak masz 2x18650, to powinienes zawsze sparowane baterie
@GaHee: sig 75 jako trzymadelko tylko. drzwi oklejane vinylem carbonfiber. :-P mi schodza dwa pakiety, ale czesc dnia jade na sigu wlasnie. ale to na wymyslnych gralkach tak leci - na dual parallel ~.2ohm pakiet na dzien z hakiem starczal...
@vgf_: ładnie to wygląda. :D Btw. najgrosze w żenieniu akumulatorów, jest to, że potem masz ich masę, a niektóre leżą odłogiem. Ale masz rację, sprzyja to żywotności ogniw, tak samo zmienianie baterii(jak masz 2x18650, to raz jedna bateria w pierwszym kanale, raz druga w pierwszym kanale) i nie ładowanie przez USB.
@GaHee: chodzi o to, że ostania w szeregu dostaje bardziej w dupę przy rozładowywaniu. zamieniasz, żeby wyrównać zużycie. (wiem, że pewnie wiesz; próbuję widzą błysnąć ;-) ).
ogólnie fajnie by było, gdyby każdy kto wychodzi poza ego ogarnął we własnym zakresie battery safety. bo czekam z niecierpliwością na artykuł w fakcie o tym, że ktoś sobie implantował górny cap od rba w podniebienie za pomoca mecha, grzałki 0,00001ohm i czerwonego 18650
@vgf_: Popieram w stu procentach. Też kiedyś na reddicie była dyskusja na temat, tego, że rewrapy to najczęściej baterię, które nie przeszły ścisłej kontroli w takim Samsungu, czy LG(która jest rygorystyczna) i sprzedają po taniości. Jeśli chodzi o battery safety, to warto jeszcze nadmienić, żeby nie kupować używanych akumulatorów, nie chodzi mi tu o te wyciągnięte ze świeżych pakietów, źle zgrzanych, czy z inną wadą, ale o te kupowane od innych
Pobierz
źródło: comment_kSXZrGvdN0Gs3oGbrJgaMhqG8wMybneG.jpg