Wpis z mikrobloga

@kibellos: szukałam kogoś, kto ma w stałej sprzedaży, bo na razie się rozglądam - na 100% będę brała, bo tak jak pisałam potrzebuję na prezent, ale bliżej listopada. Wolałam teraz pytać, niż jak już będę zamawiać, żeby się nie okazało, że zostają te po 150zł z allegro albo czekanie 3 tygodnie na wysyłkę z Chin :)
@kibellos: haj się musi zgadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°) własnie gadam z Mireczkiem na priv, że mi pomoże z pierwszym zamówieniem :D może faktycznie warto się zainteresować zakupami u chińczyków, bo doświadczenie mam zerowe jak na razie
@to_jest_chyba_kurcze_zart: e tam, tego sztucznego plastiku to nie chcę, bo szkoda nawet 5 dolków, jak za 100zł już mam pierścionek ze srebra :) najgorzej to jest z pierdółkami typu kosmetyczki, naklejki na paznokcie, gadżety do auta (te świecące paski na felgi albo wentylki do opon z logo marki <3), pędzle, organizery, ozdobne spinacze... przepadłam :D
@MoralneSalto: to na serio często jest srebro:) Wystarczy czytać komentarze, zresztą mam znajome które się pytały jubilera i potwierdził że srebro tylko te tańsze są słabszej jakości.
A pierścionek a bransoletka różnią się wielkością :)