Wpis z mikrobloga

@ktoosiu: no co poradzę ze liczy się kliknięcie na Allegro. Jak wcześniej byłem miły i sprzedawałem temu co dzwonił a nie co kliknął to kupujący mnie zgłosili do Allegro i konto z kilkoma tys komentarzy poszło w zbanowanie..
  • Odpowiedz
@armatoramator: Kobiety tak mają, że widzą tylko swoją rację, według niej to świat ma się do niej dostosować. Jej moralność jest podyktowana jej egoizmem. Z jej wiadomości wynika, że to ona jest ważniejsza i to, że kładła dzieciaka jest ważniejsze, niż to że ktoś kupił i zapłacił za produkt.

"Powinien pan zachować się jak facet", "tak nakazywała by moralność" to typowe różowopaskowe wejście na ambicje faceta by go zmanipulować i
  • Odpowiedz
@armatoramator: K---a ale szantaż emocjonalny, współczuje jej mężowi. Poinformowałeś ją o wystawieniu aukcji, każdy normalny w tej sytuacji siedzi przy komputerze i czeka aż aukcja się pojawi żeby od razu kupić. A ta ma jeszcze pretensje, że zajmowała się w tym czasie czymś innym :/
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: panie detektywie, bała się kupić przez olx wiec mowię dawaj przez Allegro bo rownież w tym medium wystawiłem ofertę w myśl kodeksu cywilnego, miała pytania z d--y np czy mogła go zarejestrować bo używany i szukałem ja głupi jej na forum amazonu odpowiedzi na pierdyliardowe pytanie i ktoś inny w tym czasie kupił :d a teraz ból d--y bo paź armatoramator nie spełnił widzimisie księżniczki Natalii. Generalnie olał bym
  • Odpowiedz
@armatoramator: spokojnie ja tylko chce poznać sprawę od drugiej strony, zamiast od razu dawać wyroki, bo oboje opisujecie sprawę na swoją korzyść, więc co najmniej jedna osoba trochę mija się z prawdą. Jak pani wiedziała, że czytnik jest też na Allegro oraz jej nic nie obiecywałeś, to rozumiem i popieram twoje podejście, ale w jej wypowiedzi widać, że twierdzi że zawarliście już umowę i dlatego chciałem się więcej dowiedzieć na
  • Odpowiedz