Wpis z mikrobloga

mircy, co powiecie na mały #eksperyment : mam na handel bmw e39 01' 2.2 benzynę w kombi. Sprowadzona przy okazji z #dortmund. Samochód był brudny, ale mechanicznie zadbany, komplet 17" alu na lato i 15" alu zima, klimatronik x2, tempomaty, xenony, szmery-bajery. Bez żadnych dużych kolizji - polakierowane obie strony, bez betonu, słupki konstrukcyjne w oryginale. Mechanicznie bez zarzutów. Ogłaszałem 2 tygodnie i raczej bez szału. Zakładam, że przyczyną jest... 284.000km przebiegu. Nawet jest jakaś tam książka od nowości prowadzona. Tak czy inaczej, Januszowo-Grażynowa mentalność nie pozwala zakupić takiego auta. Ogłaszałem za niewiele ponad 12k zł z tłumaczeniami i opłaconą akcyzą, wymienione wszystkie filtry plus olej, na półsyntetyk od GM, żeby wyczyścić silnik (na jakieś 2k km). Oczywiście telefonów co kot zapłakał.
I teraz rozkmin: chcę zrobić mały eksperyment, a mianowicie #mirekhandlarz, skręcić przebieg na ~200k km i w niezmienionym stanie ogłosić za 14,5k zł. Ja wiem, że to mały #przekret, ale aż mnie korci, co to Janusze mają w głowach.
Co wy na to?
#januszebiznesu, #bmw i jednak, jeśli okaże się prawdą #bekazpodludzi
  • 19
  • Odpowiedz
@NieznanyAleAmbitny: Tu jest problem, bo wtedy mogę mieć problemy natury "zgłaszam to do prokuratury". Ale to jest dla mnie magia, każdy wie, że wszyscy kręcą, a nikt nie odważy się zaryzykować i nawet, nie tyle że kupić, co nawet nikt Ci nie zadzwoni. Bo prawie 300k.
  • Odpowiedz
@kultywator: Zobacz jaka jest średnia przebiegu dla tego modelu w Niemczech, np. mobile.de, a jaka jest u nas. Ja nie chcę "korygować", ale nie mogę sprzedać samochodu, bo nie ma magicznego przebiegu.
@pavaczek: Też o tym myślę, ostatnie były średnie. Pewnie najpierw tak spróbuję.
@kolak68: Jak można z moich postó wywnioskować, Lublin.
  • Odpowiedz
@konradk1: Mam identiko wszystko co ty ten sam rok, model itd, przebieg 193k km nawet prawdziwy i udokumentowany. Lakier 100% oryginał i tez za lekko ponad 12 nikt nie dzwonił.
  • Odpowiedz
@konradk1: Piątki w benzynie i w kombi mają słabe wzięcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
E36 sprzedałem w dwa tygodnie, E39 98' z gazem w sedanie w tydzień z gazem za 12500zl.
  • Odpowiedz