Wpis z mikrobloga

@fervi: Dlaczego? Możesz rozwinąć?

@vegaushp: No właśnie czytałem różne opinie o tym że się grzeje itp. i teraz nie wiem. Byłem przekonany do M8s bo jest metalowy i super leży w dłoni. Z kolei o LG piszą że ma problem żeby wytrzymać dzień pracy na baterii.

@didi91: Abonament 59,99 netto. W sumie to wszędzie jest tak samo jeśli chodzi o cenę tel.

@LudzikIT: Niestety listy nie mam żadnej,
@michau6211: P8 jest najlepszy pod względem mocy. A kopnąłbym, bo kręcą, oszukują itd. Niebawem zmiana sieci. Mojej matce (co nie czyta) nawet telefon stacjonarny wcisnęli XD
@michau6211: ja bym brał p8- wygląd premium, poprawili znacząco swój autorski procesor w porównaniu z poprzednia generacja. Telefon szybki. Zbytnio nie ma sie do czego przyczepic. No i przede wszystkim jest to flagowiec od huawei. W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz ,chyba ze podniesiesz sobie kwotę abonamentu.
@michau6211: W przypadku piecyka jakim jest 615 metal nie pomaga wcale, tylko bardziej czuć ciepło. Chociaż sam w sobie metal nie jest zaletą bo metalowe obudowy łatwo się niszczą i jeśli ktoś nie dba o telefon to szybko będzie wyglądał jak tragedia.
Co do baterii. Żyjemy w takich czasach ze telefony trzymają góra dzień. To są opinie ludzi którzy nie potrafią się z tym pogodzić ze ich nokia 3310 trzymała miesiąc