Wpis z mikrobloga

Ej, warszowioki, mam pytanie.
Jako że w pogoni za edukacją emigruje z Krakowa do naszej pięknej stolycy, chciałem się dowiedzieć gdzie wy, do cholery, zapraszacie dziewczyny na randkę?
W #krakow sprawa jest nader oczywista - zaczynamy na rynku głównym, gdzie znajduje się multum knajp. Po małym piwku wraz z dziewoją udajemy się klimatycznymi uliczkami na Kazimierz, do jakiejś przytulnej kawiarenki. Następnie, po małej czarnej, ogrodami przechodzimy na bulwary wiślane, wzdłuż których można romantycznie spacerować godzinami.
Natomiast w #warszawa ?
Niby gdzie można zabrać dziewczynę? Na taras w pałacu kultury? Na zasyfioną plażę pod narodowym? Na pole mokotowskie, żeby dostać lepa od fanów hemp gru?
Pytam poważnie. Gdzie można iść z paniskiem w Warszawie? Tak, żeby nie siedzieć cały czas w jakiejś knajpie.
  • 49
@Reik: A czy teraz nie dostałem fajnych odpowiedzi?
Dodatkowo pisząc lekcewazacym tonem niejako zmusilem co niektórych Mirków do obrony swojego miasta, dzięki czemu ktoś zamiast mieć mój wpis w dupie - odpisał mi na temat.
@PhoenixSoul: wiesz kiedy ogłaszają (w tym roku) kto się dostał do akademika? 28 września.
Napiszę jeszcze raz. 28 września.
28 września zaczyna się rok akademicki, a ty jeszcze nie wiesz gdzie będziesz mieszkać, nie mówiąc o przewiezieniu swoich rzeczy.
M.in. dlatego ja i wielu z moich znajomych zrezygnowaliśmy z walki o akademik.
Piekny buldup Warszafiakuf bo ktos mial czelnosc zbesztac Warszawe xD I wy sie pozniej dziwicie ze mowia ze w Warszawie buce mieszkaja xD Jak komus sie Krakow nie podoba to nie mam zalu... nie kazdemu musi spasowac.