Wpis z mikrobloga

Dziś wieczorem rusza kolejna, trzecia już, wielka gra MP w #eu4, w modzie #meiouandtaxes. Pierwszy raz chyba przekroczymy 20 graczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do grania trafiła mi się Marchia Miśnieńska, start mam ciekawy, koło behemota, Królestwa Czech.

Ostatnią grę udało mi się wygrać (picrel), ciekawe jak będzie tym razem.

#meiouandtaxes #eu4 #europauniversalis4 #europauniversalis #paradoxinteractive #paradox
myzael - Dziś wieczorem rusza kolejna, trzecia już, wielka gra MP w #eu4, w modzie #m...

źródło: comment_Nh9iUSEvdCVVfzwGwoiiH2HoNc1SAsbp.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@japer: Wzmiankowany w poście #meiouandtaxes i mody graficzne do niego zrobione.
Ładnie to będzie wyglądać, jak wróci do modzenia developer NRBT+ (EOOQE). M&T już przypomina google maps na trybie terenu, a będzie tylko lepiej ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Skyworld: Brandenburgia->Prusy->Niemcy. Teraz podawaliśmy 3 typy i arbiter przydzielał. Reguła jest taka, że gramy słabszymi, bez BBB, Angli itd. Nawet Milan jest zabroniony.
@Marpop: Zapraszamy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@myzael: Mila zabroniony...A Brandenburgia dozwolona, startują na tym modzie mając ile, 8+ prowincji? I największy bonus do dysc ze wszystkich krajów, przycięliście Japonię a zwiększyliście Prusaków i nie są zabronieni? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Gra ktoś Ryukyu?
  • Odpowiedz
@Skyworld: Ryuku nie. Brandenburgia została zbanowana, właśnie po tym, jak się przejechałem po ludziach w tej grze ( ͡ ͜ʖ ͡). Odjąłem im trochę bonusów też. Milan jest potężny w M&T.
  • Odpowiedz
@myzael: Milan ogólnie jest potężny ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie zauważyli wcześniej że kraj mający 20 do morali 10 do dysc mniejszy AE i niekończącą się tradycje wojskowo (do tego boost do piechoty) jest za mocny? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Racja to nie tak że w Europie ma najlepsze bonusy (nawet bagietom chyba zabraliście ich morale)
Szkoda myślałem że ktoś będzie mógł się
  • Odpowiedz
@myzael: Powiedz tylko co to cholera jest kronmark i gupta empite bo nie znam waszych dziwnych państw.
Jak mniemam jakaś Szkocja tu jest Bizacjum mające we fladze jako rzym...Genue?, sycylia jakieś ruskie gówno państwo ale nie mam pojęcia co to za tamte.
  • Odpowiedz
@Skyworld: Kronmark to państwo kolonialne Danii, a właściwie Imperium Morza Północnego. Które włada Szkocją. Flaga bizancjum to flaga Paleologów. Poza tym Królestwo Obojga Sycylii, no i Ruskie. I Magreb.
  • Odpowiedz
@myzael: Jeden z was podpiął się pod kolonialne? Bo widzę na liście jako gracza.
No nic wrzucaj jakieś screeny i wpisy z waszej gry, lubie widzieć/pooglądać dobre multi sam mam za mało czasu żeby się do was dosiąść ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz