Wpis z mikrobloga

Ale ból dupy na głównej z płomieniem. Szkoda, że historia wyssana z palca i dostępna tylko na stronach narodowcy.net, autonom.pl i frondzia.

Od kiedy #truelolcontent to rzetelne źródło? Aaaa. Od wtedy kiedy w powiązanych jest strona w języku francuskim! W końcu "Oryginał JAK WÓŁ".

Szkoda tylko, że:

"Le Figaro is a French daily newspaper founded in 1826 and published in Paris. It has been generally well respected in post-World War II France. Its editorial line is conservative." link

Swój świat i swoje kredki. Na okrągło. Do upadłego życie w paranoi.

#neuropa #humor #paranoja #boldupy #gownoburza #butthurt
  • 14
@Derpin: Nie wiem, bo nie identyfikuję się z żadnymi stronami. Także nie mam pojęcia co się u kogo dzieje. Dla mnie ta gazeta nie jest warta uwagi z prostego względu, że jest strasznie stronnicza, a nie obiektywna.
@Derpin: http://en.wikipedia.org/wiki/Le_Figaro

Its editorial line is conservative.[1]


Our editorial line pleases our readers as it is, it works. I don't see why I should change it. [...] We are a right-wing newspaper and we express it clearly, by the way. Our readers know it, our journalists too. There's nothing new to that!

Czyli serwujmy to, co pasuje naszym czytelnikom. Nie koniecznie muszą kłamać, mogą o wielu rzeczach nie wspominać, co wpływa
@Wulfee: przecież tak działa każda gazeta... Każda redakcja prezentuje jakieś stronnictwo polityczne i publikuje to co uważa za słuszne. Dziwne, że akurat w Le Figaro to Ci się nie podoba, kiedy tak jest wszędzie.
@Derpin: Artykuł z Figaro, który jest na głównej bagatelizuje fakt, że koleś zakłócał porządek publiczny w ogrodach pod senatem wraz z 40 osobami. Podkreśla za to fakt i powtarza, że miał emblemat na bluzie z modelem rodziny i temat jego manifestacji.
@Derpin: Przecież całe halo jest o to, że go niby aresztowali za rysunek na bluzie... a przecież aresztowali go za organizowanie nielegalnej manifestacji pod senatem. Zresztą wystarczy spojrzeć na zdjęcie z mandatem.
@Wulfee: ale ja nie piszę, że znalezisko z narodowcy.net jest OK. Chodzi o to, że aby je zdyskredytować posługujesz się argumentem, że Le Figaro jest konserwatywną gazetą, a taki argument do mnie nie przemawia i uważam go za absurdalny.
@Derpin:

Pour se repérer au milieu des badauds, Franck décide de porter le sweat-shirt de la manif pour tous. Sauf qu'au Sénat, où le projet de loi doit être examiné, comme par hasard, à partir du jeudi 4 avril, les promeneurs ont un règlement à respecter. L'article 9 stipule qu'il est interdit, sous peine de poursuites pénales, «de former des rassemblements et de susciter des manifestations qui soient de nature à