Wpis z mikrobloga

@pavel_: Nie wiem za bardzo jak interpretować te zrzuty ekranu i wykresy, nie znam się :( To ile Ci wytrzymuje na baterii przy dużym używaniu?
@k__d: nie zdarzyło mi się, żeby dnia nie wytrzymał. Nie gram w gry, bo dla mnie telefon nie jest od tego.
@Kuba_prezes: 900, z Allegro
@atc_damian: jak nie korzystałem? Po czym to stwierdzasz? Przez te ponad 4h na ekranie to Chrome, Wykop, trochę SMSów i Messangera. Do tego włączone powiadomienia, synchronizacje i wszystko inne. Twój wynik na Note 2 też jest bardzo dobry.
@pavel_: To akurat mam non stop załączone, do tego było słuchanie muzyki ze Spotify. Chodzi tylko o to, że mają identyczną pojemność baterii, identyczną wielkość ekranu, a mój 2 letni Note (czyli bateria jest już mocno zużyta, zjeżdżanie jej do zera to u mnie norma) ma bardzo porównywalny czas pracy.
@atc_damian: też masz rację. Tylko w tym wypadku mówimy o telefonie tanim, chińskim, który po prostu okazuje się być bardzo dobrym wyborem. Czytam forum android.com.pl i jak widzę, że ludzie mający Galaxy S6 wyłączają synchronizację, nie instalują FB czy innych aplikacji, które używają powiadomień, bo o 16 muszą podłączyć ładowarkę (od 8!) to mi się śmiać chce. I gadają, że to spoko i są zadowoleni, bo mają funkcję szybkiego ładowania... Wydaj