Wpis z mikrobloga

@lukglo86: Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.

to po 10 sekundach masz

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś
  • Odpowiedz
@szancik: one aż tak uciskowe nie są. Sam mam i zrobiłem w nich dwa maratonu i jeden ironman. Później zrobiłem ironman bez. Różnicy w bólu łydek brak.

Za to jako narzędzie regeneracyjne - świetne!
  • Odpowiedz
@shdw: Po. W trakcie ja przynajmniej nie zauważyłem różnicy (za to działają na mnie taśmy kinezjologiczne). Po treningu śpię często w nich jak za mocno pocisnę i na drugi dzień jest dobrze (nie mam praktycznie problemów z opuchlizną po dłuższych dystansach).
  • Odpowiedz
@Rst00: czyli na większości biegów górskich i ultra są sami lansiarze? Ciekawe
@Akuku69: po wczorajszej jeździe na rowerze (46km) nogi z rana były ociężałe, po przebiegnięciu 1 - 2 km wszystko przeszło, dopiero pod sam koniec poczułem lekki ból ud, ale to przez tempo (biegłem o wiele za szybko). Opaski mają silikonową "kropeczki" które zapobiegają zsuwaniu się.
@grecki: mi na mocnych treningach pomagają (w ten sposób, że później się
  • Odpowiedz
Sam w podobnych biegam, zauważyłem że mięśnie mniej bolą od wstrząsów. Dzisiaj zakupiłem nowe skarpetki uściskowe kalenji mają działać tak samo.
  • Odpowiedz