Wpis z mikrobloga

@SoNuS: W końcu ktoś powiedział Prawdę. Kucom już kompletnie stulejki zaszły Korwinem i teraz to poglądy polityczne ich podniecają. Wyobraźcie to sobie: O tak kochanie, oraj mnie jak Ozjasz lewaka. Oł yeah, pałuj moją pusię policja Wiplera. Uuuuu dotykaj mnie niewidzialną ręką wolnego rynku.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Głupie kuce.
  • Odpowiedz
Uwielbiam te Wasze kategoryczne, szczątkowe oceny. Oczy żabie, nos kulfon, 1/10 would not bang.

Dziewczyna jest niewątpliwie ładna. Nikt nie mówi, że idealna, że każdy szczegół jej urody jest 10/10. Takich w ogóle jest mało na świecie. Ale to ładna dziewczyna, całokształt jest zdecydowanie pozytywny. Na upartego da się znaleźć taką czy inną wadę, ale śmieszy mnie mówienie, że hurr durr, nos za duży czy coś. Największe piękności mają pewne defekty, które
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ja_tu_tylko_na_chwile: ten post był w celu anty spuszczaniu Sue na jej widok przez stuleje na wypoku. No non stop widzę jak jakieś sieroty z gimbazy albo ćwierć mózgi z licbaza bryndzluja się na wykopie. Chciałem zobaczyć efekt odwrotny i zobaczyć ile mirkow podziela te same zdanie co ja i tym razem chciałem podejść trochę krytycznie :-)

Pokój przyjacielu
  • Odpowiedz