Wpis z mikrobloga

@Trollsky: kiedyś pójdę w Twoje ślady, bo marzy mi się taki porządny ręcznie wykonany nóż, który mógłby się przydać na jakimś ognisku czy chociażby przy pracy w ogrodzie. Ktoś może powiedzieć, że przecież od groma świetnych noży na rynku. No ale taki na rynku może mieć każdy, a ja chcę mieć swój, unikatowy. Dlatego kiedyś sobie zrobię.
@SIr_Kakao: wypok miał błąd. Wina leży po jego stronie ;)
  • Odpowiedz
@Trollsky: pieknie to wyglada. naprawde pelen szacunku jestem dla takich rekodziel. tymbardziej, ze sam sie niechcacy wkopalem na zasadzie a co to za filozofia - kumpel z ladnego kawalka stali wycial mi na plazmie jakis kawalek noza,w jakies hartowania itd sie bawil, a ja mialem go w wolnej chwili obrobic. grubo sie przeliczylem pod katem tego jaki warsztat bym potrzebowal oraz jak to trzeba by bylo zrobic.
naprawde gratulacje i
  • Odpowiedz
@Trollsky: Bardzo mi się podobają Twoje noże ale w końcu nie wytrzymie... czemu nie robisz jelców?! Nie dość, że są dobrą ochroną to i żywotność rękojeści przedłużają, nie mówiąc o walorach artystycznych bo widzę, że do nich przykładasz uwagę. Tylko nie mów, że ricasso to zastępuje...
  • Odpowiedz