Wpis z mikrobloga

  • 253
Chyba właśnie straciłem swój różowy, z którym się spotykałem od kilku tygodni.
Powód: #!$%@? imigranci.

Jestem rasistą i złym człowiekiem (według różowego), bo nie chcę ich w Europie, a nawet jeśli to bez możliwości do socjalu.

#rozowypasek #logikarozowychpaskow #imigranci #przegryw
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Skoro nie potrafiła zaakceptować Twoich poglądów i dodatkowo sama miała takie #!$%@? (nie żebym był jakimś Hitlerem, fajnie jak są różne poglądy, ale w tym przypadku jest tylko jeden słuszny pogląd ;-) ), to #!$%@? z nią. Niech ją muslim w krzakach wzbogaci kulturowo, to będzie miała nauczkę i wróci z podkulonyn ogonem :-)
  • Odpowiedz
  • 3
O, jeszcze jak mówisz, że ładna, to całkiem zgadza się powiedzonko "słodka idiotka" :-D jak ładna, to szybciej ją brudni koledzy znajdą, czyli szybciej wróci. Nie bój nic :-)
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Qraape: Jestem facetem, a nie #!$%@?ą. Wiadome, że zostanę przy swoich poglądach.

Na tym świecie nie istnieje kobieta, która mogłaby je zmienić...
  • Odpowiedz
@przemek6085: Dzięki za namiar, ale nie lubię rutyny i często zmieniam marki aut...

W mojej historii to już drugie BMW. Nie jestem fanem, jeżdżę już dwa lata i raczej już do niej nie wrócę...
  • Odpowiedz
@chaberr: To Ty się człowieku ciesz, bo w tej chwili nic nie straciłeś a zyskałeś. Jak ich tu chce, to prędzej czy później poszłaby od Ciebie z brudasem. Potrójnie byś przegrał.
  • Odpowiedz
Płacą wam za te poglądy?


@Qraape: Skąd takie przypuszczenia? Nie mogę mieć własnych poglądów?

Wiedzę ze świata bierzecie wyłącznie z tvn i wyborczej?


@Qraape: Skąd takie wnioski? Nie posiadam TV, nie oglądam TVN i nie czytam GW no chyba,  że ktoś mi podrzuci jakiś ciekawy link. Wiedzę na temat aktualnych wydarzeń czerpię z wykopu - tylko je analizuje a nie tak jak wy łykacie jak pelikany po samym
  • Odpowiedz
  • 1
@lewactwo: Co jest do analizowania w tym, że murzyn w obozie się oburza, że muszą spać aż po 8 w namiocie, albo że jakiś Abdul się wścieka, bo nie dostał mieszkania w centrum stolicy?
Oświeć mnie, bo serio nie wiem. Nie mowie tego z jakimś przekąsem :-)
  • Odpowiedz