Wpis z mikrobloga

To nie muzułmańska dzielnica w #szwecja, to #4konserwy w #kartuzy #polska:

Po miesiącu, jak zamieszkaliśmy razem na osiedlu, zaczęły się obelgi pseudokibiców. Krzyczeli „zakaz pedałowania na tym osiedlu!”, „pedały!”, „#!$%@?, jeszcze brakuje, żebyście dziecko adoptowali”, „patologia!” . (…) Znosiliśmy to, choć było to przykre. W końcu zdecydowaliśmy się wyprowadzić, bojąc się o własne zdrowie i życie. (…) Niestety, agresorzy zobaczyli nas któregoś razu na ulicy i odkryli, gdzie mieszkamy. Gdy wychodziliśmy na spacer lub po zakupy do sklepu czy po prostu gdy szliśmy przez miasto, wciąż musieliśmy wysłuchiwać: „Pedały, pedały...". (…)

Któregoś razu usłyszałem: „Ty pedale #!$%@?... ty dziwko... itd.” – po czym jeden z nich podbiegł do mnie i z całej siły kopnął mnie w plecy. Poczułem straszny ból i usłyszałem: „Zgłoś to na policję, to cię potnę nożem! Potnę". (…)


#neuropa #bekazprawakow
  • 14
Polski premier powinien wyciągnąć wnioski z ostatnich wydarzeń w Węgrzech i w bardziej zdecydowany sposób wpłynąć na polskie służby porządkowe - z terrorystami się nie negocjuje, a polskie środowiska nacjonalistyczne właśnie tak się zachowują.
@GangrenaM: Po pierwsze - wybiórcza czy kph, źródła mniej wiarygodne niż np takie wpolityce.

wybiórcza notorycznie kłamie i pisze do siebie listy, a kph UTRZYMUJE SIĘ z tego, że wmawia ludziom wyimaginowaną homofobię, gdyby nagle jej zabrakło, ta organizacja straciłaby sens istnienia i pieniądze z tym związane, więc robi co może żeby zjawisko miało miejsce, choćby i było zmyślone.

Po drugie - mogło być gorzej.

U muzułmanów uczyli by się latać
a bo nie próbuje sobie wmawiać że ma jakieś wyższe standardy


@Madotsuki:

i tu sie wlasnie mylisz, sami nazywają swoje dziennkarstwo "na poziomie" gdy wyciągają łapy po abonament.

I przeczytaj co wyżej napisałem.
Chociaż, najprawdopodobniej przeczytałeś.
A piszesz tak z braku kontrargumentów.