Wpis z mikrobloga

Dwóch pijanych Polaków poważnie zraniło Ukraińca nozem w brzuch. Cos mi mówi że gdyby było odwrotnie to duplikaty wchodziłyby w płomieniach na główna raz za razem nawet gdyby ktoś dawał opisy w stylu "już nam robiom rzeź wołynskom w Polsce a nasz żond im dalej pomaga".

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w nocy z soboty na niedzielę ugodzili nożem obywatela Ukrainy.

Do zdarzenia doszło około godziny 03.50 w okolicy stacji paliw Orlen w Nidzicy. Jak wstępnie ustalono pomiędzy obywatelem Ukrainy a Rafałem S. oraz Sebastianem Sz. doszło do sprzeczki, po czym jeden ze sprawców 27-letni Rafał S. uderzył pokrzywdzonego głową w twarz.

Mężczyźni zaczęli się wzajemnie szarpać, a następnie 31-letni Sebastian Sz. wyjął nóż i ugodził nim w brzuch obywatela Ukrainy. Poszkodowanego mężczyznę zabrano do szpitala, gdzie zaraz trafił na stół operacyjny z uszkodzeniami narządów wewnętrznych zagrażających jego życiu.

Policjanci do rana zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zbierali dowody i przesłuchiwali świadków.

Nidziccy funkcjonariusze bardzo szybko ustalili sprawców tego zdarzenia. W chwili zatrzymania obaj mężczyźni mieli ponad półtora promila w organizmie. W poniedziałek, kiedy wytrzeźwieją usłyszą zarzuty.


#ukraina
  • 16
@szurszur: Polacy ranili obywatela Ukrainy? Hm. A na Wołyniu obywatele Polski zabijali obywateli Polski. Żaden z cytatów nie mówi że ten człowiek jest Ukraińcem, tylko że jest obywatelem Ukrainy. Separatyści z Donbasu też są obywatelami Ukrainy. #bekazpodludzi
@szurszur: koleś o 3.50 na CPNie też nie był po chleb na pewno, chyba że był przejazdem zatankować, ale to nie wynika z tekstu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie było jak z tym napadem na kebaba w Warszawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szurszur: okazało się, że celem nie był kebab tylko brytyjczyk, który wcześniej zwyzywał jednego z uczestników manifestacji, a sam lokal stał się przypadkowo miejscem późniejszego zamieszania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TenebrosuS: No ale ja teraz czytam relacje i tam mówią że to najpierw jego zwyzywano na co on pokazał srodkowy palec.
No i jeszcze atakowanie kolesia który jest z dziewczyną gazem. I oczwyiscie tchórzliwa ucieczka która jest najlepszym dowodem że to on jest winien wiec niczego Twój pryzkład nie wnosi.

A goscie nozownicy juz maja postawione zarzuty. Naprawde myslisz że to była samoobrona albo uważasz ze rozwiazywanie sprzeczki poprzez atak nożem
No ale ja teraz czytam relacje i tam mówią że to najpierw jego zwyzywano na co on pokazał srodkowy palec.

No i jeszcze atakowanie kolesia który jest z dziewczyną gazem. I oczwyiscie tchórzliwa ucieczka która jest najlepszym dowodem że to on jest winien wiec niczego Twój pryzkład nie wnosi.


@szurszur: to on zaczął sam zaczepiać o czym mówi w wywiadze dla metra. Koleś też nie był jakoś specjalnie kozakiem, bo tego