Wpis z mikrobloga

@SilentSan: no i cóż z tego? Gra wygląda jak Diablo 2, które nie ma sobie równych, a cały interfejs jest żywcem zerżnięty z 3, która ma swoich przeciwników jak i wielu zwolenników, żeby nie być gołosłownym, to przegrałem w poe jakieś 6godzin, ale więcej nie wytrzymałem.
  • Odpowiedz
@MatiPati: Aktualnie gram w Diablo bo nie każdy z moich znajomych wykruszył się (zostawiając mnie z długami po 1 ex które pożyczyłem im na gear...), a ja zostałem z ubranym Reave Duelistem którym mogę latać porządnie mapy. Brakuje mi 6link Lightning Coil i jakiś mega GG Dagger za 15ex (aktualnie operuję daggerem za 6ex) lub mirrored ;d
Wrócę pewnie za jakiś czas polatać jakieś mapy.
  • Odpowiedz
@SilentSan nic z tego nie rozumia ni trochu. Ale nie o to chodzi :) Chodzi o to że POE strasznie mi laguje , klatkuje , nie mam pojęcia czemu. Na starym PC chodziło 1000 razy lepiej a ten jest 100 razy lepszy.. Na internet nic nie wskazuje bo w inne gry gram normalnie. Możliwe jest że to przez to że mam zainstalowaną wersje z tamtego PC?
  • Odpowiedz
@MatiPati: Hm. Mi też znacznie gorzej działało po przejściu na bazę Steam. Problem "rozwiązała" ręczna zmiana ustawień na najniższe w pliku .txt.
Jest on w dokumenty/my games/ Path of exile/productionConfig i tam masz texturequality=0, gdzie 0 to najlesze a 5 to najgorsze ustawienia (na 5 gra wygląda jak runescape z 1990, ale działa ;p). No i tak przemęczyłem aż do nowego laptopa ;d
  • Odpowiedz