Wpis z mikrobloga

#mcdonalds #praca

Cześć, mój #rozowypasek chce iść tam do pracy.
Ma kilka pytań, być może będziecie w stanie odpowiedzieć ;)
1. Jakie są minimalne zarobki?
2. Jaki jest miminalny etat, tzn. ile minimalnie godzin trzeba wyrobić tygodniowo (plan ma trochę poszarpany)?
3. Czy jest elastycznie, tzn można wybrać sobie kiedy chodzić, o której, ile w danym dniu itp?

Dzięki za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wonsz_smieszek: 1. 3 miesiące ja miałem.
2. Dostaje się tyle samo - minimalna i na umowę o pracę.
3. Instruktorem zostaniesz jak się dogadasz z kierownikiem. Możesz po mniej niż połowie roku, możesz po 2. latach. Musisz mieć dobrą opinię, pilnować standardów, dobrze wypadać na każdym stanowisku, angażować się, pilnować zamówień tajemniczego klienta i takie tam. Lizanie dupy też wchodzi w grę. Chyba, że postanowią się na ciebie mimo wszystko
  • Odpowiedz
@jawor44: dzięki :)

A ludki w błękitnych koszulach to już jacyś managerowie, tak? Ich jest zawsze kilku na zmianie, to mnie myli. Jeden z nich jest kierownikiem? To też uznaniowy awans? Oni już chyba zarabiają lepiej niż minimum?
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: od lewej instruktor, chyba asystentka (pozycja między menadżerem a kierownikiem) albo kierownik albo personalna albo coś innego, robol, robolka, menadżer, oczywiście z za krótkim krawatem i w koszuli z krótkim rękawem xD
Robol minimalna, instruktor parędziesiąt groszy więcej, młodszy menadżer/menadżer kolejne 1-1,5 zł więcej. Różne restauracje mają różne stawki! O kierownictwie już nie wspomnę. Do średniej też im daleko. Tak ich widzę: http://i.imgur.com/KXUzgSC.png

Awansujesz bo nie chcesz #!$%@?ć, to
jawor44 - @wonsz_smieszek: od lewej instruktor, chyba asystentka (pozycja między mena...

źródło: comment_Wuyl2KWyuCfCoEk75nM7KCS18u4o41IR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz