Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, mam nadzieję, że znajdzie się tu jakaś dobra dusza, która pomoże w wyborze #laptop (do pracy oraz pykania w cs go)

Po wstępnym researczu zarówno tagów jak i oferty sklepów moją uwagę przykuł taki Y50-70

I tutaj pojawiają się pytania do bardziej zaznajomionych w temacie i/lub z tym modelem - ile fpsów będę w stanie wyciągnąć w CS:GO ? Wiadomo im wincyj tym lepiej...oraz ile on realnie uciągnie na baterii podczas przeglądania mirko i innych prawilnych stron ze śmiesznymi obrazkami ?

Być może jakiś inny model, który zaoferuje 100+fps i dobrą żywnotność w podobnej cenie (powiedzmy 500 zł w lewo w prawo) ?

#szukamlaptopa #laptopy
  • 9
(powiedzmy 500 zł w lewo w prawo) ?


@maci3nty: Tylko w prawo: Acer Vn7-591g, Asus G551JM, MSI GE62

Wiadomo im wincyj tym lepiej...oraz ile on realnie uciągnie na baterii podczas przeglądania mirko i innych prawilnych stron ze śmiesznymi obrazkami ?

Trochę 4,5-5

ile fpsów będę w stanie wyciągnąć w CS:GO ?

Ponad 100.
@maci3nty: też przyglądam się temu lenovo ale z 16gb ramu, tutaj masz włożone 2x4 także sloty zajęte. czekam również na to aż lenovo wypuści jakieś nowe serie, bo ta z geforce 960m troszkę już trąci myszką.
@Pustulka: dzięki, generalnie przeglądając te laptopy mam wrażenie, że droższe oferty nie idą w parze z wyraźnie mocniejszą specyfikacją (a może jestem w błędzie) zastanawia, mnie też kwestia baterii - akumulator jest ogromny,ale jak rozumiem i7 zbyt oszczędne nie jest (,)

@wuju84: ramu nigdy za wiele to prawda :)
acer - cena niższa ale parametry znacznie słabsze, asus - nie ma ssd, reszta to samo, cena podobna, msi jest +2000 nie +-500


@wuju84: Ale o czym ty mówisz, sprawdziłeś nie tego acera, MSI też nie znalazłeś, chyba akurat ja wiem o czym piszę. :P

http://www.satysfakcja.pl/p/250444-produkt.html
http://www.gameragon.pl/p23542,msi-ge62-2ql-469xpl.html?tab=configuration
@maci3nty:

dzięki, generalnie przeglądając te laptopy mam wrażenie, że droższe oferty nie idą w parze z wyraźnie mocniejszą specyfikacją (a może jestem w
@Pustulka: wyszukałem modele dokładnie po Twoich opisach, sprawdzałem pierwsze oferty z ceneo itp. Od pół roku nie mogę sobie znaleźć kompromisu, trochę śledzę co się dzieje. To lenovo jest dobrym wyjściem, ma prawie wszystko co potrzeba. Osobiście szukam takiego modelu ale z 16 gb ramu i czymś nowszym niż 960 ale ceny na razie z kosmosu. Czekam na nową serię lenovo, coś się powinno ruszyć z cenami.

Acer - faktycznie droższy
To lenovo jest dobrym wyjściem, ma prawie wszystko co potrzeba.


@wuju84: I relatywnie kiepskiego IPSA oraz takiej samej jakości obudowę, serwis porównywalny z asusem, ale już gorszy od MSI, nie bez powodu lenovo tańsze od innych multimedialnych laptopów.

Osobiście szukam takiego modelu ale z 16 gb ramu i czymś nowszym niż 960 ale ceny na razie z kosmosu.

Fabryczna konfiguracja z 16GB wyjdzie cię jak za zboże, a większość i tak