Wpis z mikrobloga

Witajcie po pierwszej kolejce Ligi Mistrzów,

Na początku chciałem Wam przestawić statystyki z połowy września, jak widać na załączonym obrazku jeden z naszych typerów (nr.8) poleciał w kulki, wrzucił 11 typów jednego dnia z czego część była dosłownie na kilka minut przed rozpoczęciem meczu (w sumie to dobrze, że tak zrobił, bo nikt nie grał jego typów) oczywiście do statystyk został uwzględniony - stąd wśród typerów testowych wynik minusowy
oczywiście już nie korzystamy z jego usług, w jego miejsce mamy dwóch innych typerów testowych - ich staty z drugiej połowy września przedstawię wam pod koniec miesiąca

typerzy główni wykręcili yield 44,27% (59 typów)
typerzy testowi - yield -11,97% (70 typów)

Jeśli podobają się Wam wyniki i chcecie zacząć grać z nami to wykorzystaj okazję i skorzystaj z promocji. Tylko do końca września dostęp do Strefy X będzie możliwy w bardzo atrakcyjnej cenie. Plus, tylko osoby, które dołączą do nas w tym miesiącu będą miały zagwarantowaną niższą cenę za pakiet standardowy i VIP (będzie dostępny wkrótce).
Od października cena wzrasta dla nowych osób, więc skorzystajcie z okazji i dołączcie do nas jeszcze w tym miesiącu.

Szczegóły dotyczące typerów oraz informacje jak dołączyć dostępne są na betodron.com

#bukmacherka #typyzorbity #betodron
betodron - Witajcie po pierwszej kolejce Ligi Mistrzów,

Na początku chciałem Wam p...

źródło: comment_BbhYR20JtE9ukK555jdTwS7obQ5w4Va0.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@jazgotx: brał udział w ogracbukmachera, betodron to kontynuacja i kolejna mam nadzieję udoskonalona mocno wersja (starzy właściciele ob nie mają nic wspólnego już z betodron) dlatego taki tag.
  • Odpowiedz
@betodron: takie pytanko jeszcze jak to wygląda z łapaniem linii i kursów? Bo pamiętam, że w ob kursy spadały dramatycznie po kilku minutach po wstawieniu
  • Odpowiedz
@jazgotx: w tej branży zazwyczaj trzeba być dostępnym i ogarniętym jak przychodzi typ - wysyłamy wiekszość typów bardzo szybko dlatego tamtego okresu nie ma kompletnie co porównywać z aktualnym bo to 2 różne światy. Są jednak typerzy popularni, których trzeba łapać momentalnie ale dla takich podajemy typy najpierw na chacie aby wyeliminować te parę sekund wysyłki emailowej. Większych problemów nie ma więc z łapanem jak ktoś jest ogarnięty i nie
  • Odpowiedz