Wpis z mikrobloga

ale akcja xD

gram sobie prawilnie w csa, jeszcze rozegrzewka, a tu nagle bagiety do mnie pukaja. xD

ja lece mowie co jest grane, a tu sie okazalo ze sasiad na nas ich naslal bo wystawilismy sofe przed dom (gdyby ktos chcial sobie ja wziac) i oni mowia ze nie ma problemu ale nie moze tak lezec bo to pod zasmiecanie podpada.

My wnosimy, a ten #!$%@? wychodzi i #!$%@? ze to juz pare dni lezy i w ogole (od wczoraj wieczora XD) a policja do niego ze ma sobie pojsc

my z mama wnieslismy sofe do srodka szybko, oni mowia ze nie ma problemu w ogole i ze tak na przyszlosc mowia.

sasiad oburzony stoi i cos sie rzuca, a bagieta do niego ze on juz jest znany na komendzie ze dzwoni o byle glupote i ze w koncu dostanie grzywne XD

lysy oburzony w niebiosa, #!$%@? se poszedl a ja kisne ze starego SBka xD

#policja #truestory #coolstory
  • 13
@kuhwa: Kto wystawia sofy przed dom? O.o jak nikt jej nie weźmie to do lata będzie leżała czy co? Rozumiem sąsiada, też bym nie chciał oglądać jakiegoś syfu przed domem.
@kuhwa: nie oj tam, tylko pokazałeś #!$%@?ę umysłową. Nie chcesz sprzedać to wywozisz na wysypisko, czy inny punkt przyjmowania wielkogabarytowych odpadów. Przez takich jak ty jest potem wszędzie syf na osiedlach, bo #!$%@?ą jak leci z domu.
@Monopson: normalna praktyka, u mnie zawsze starocie się wystawia pod klatkę za blokiem i albo ktoś sobie weźmie, albo raz w tygodniu zabierają. Sam tak sobie kiedyś kilka półek do starej szafki wziąłem, jak ktoś wystawił. Niektórym się nie chce bawić w tablicę czy allegro, to wywalają.
Póki nie zapada to i krzesło, albo fotel można wziąć. Żuliki do meliny sobie biorą, albo studenty do wynajmowanych kawalerek :)

Tyle że u
@PerkoS: No ja wystawilem przed naszym prywatnym domem (nie blok) tylko lysy sie doczepil ze zostalo wystawione poza naszym terenem, no ale co, jak by stalo u nas na podworku to by ludzie nie brali xD Poza tym czesto tak robimy z meblami etc, zazwyczaj studenciaki czy inne gady biora sobie i jest spoko, a jak po 2-3 dniach nie zniknie to wywozimy precz.

Tylko ze koles nie ma rodziny, przyjaciol