Wpis z mikrobloga

Polski przemysł, taki wspaniały ()

Byłem w Autosanie dwa lata temu i chciałem im zlecić zamówienie, ale jakość pojazdu jaki mogli nam zaproponować, była niska. Producent naszego podwozia nie zgodził się na współpracę, z powodu właśnie tej jakości.

Jednocześnie zaprosiłem naszych współpracowników ze Szkocji by przyjechali i zobaczyli jak to wygląda. Ale nie znaleźli nic co by było atrakcyjne. Żałuję bardzo, bo pracownicy, którzy tam są to świetni specjaliści, ale cała fabryka raczej przypomina muzeum z czasów stalinowskich. Raczej przystosowana do produkcji czołgów niż autobusów. Lubię wyzwania, ale to muszą być racjonalne wyzwania.


http://www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/prezes-polskiegobusa-w-polsce-nie-ma-szans-bym-zainwestowal-w-kolej-50361.html

#polskibus #autosan #motoryzacja #transport #sanok
  • 2
  • Odpowiedz
Byłem w Autosanie dwa lata temu i chciałem im zlecić zamówienie, ale jakość pojazdu jaki mogli nam zaproponować, była niska. Producent naszego podwozia nie zgodził się na współpracę, z powodu właśnie tej jakości.


@pivo14: Jeżeli jakość Autosanu wg jego jest niska to jak by określił jakość Plaxtonów, gdzie ma swoje udziały? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo jeżeli chodzi o Plaxtony to wyrażenie "bardzo #!$%@? wykonanie" nie
  • Odpowiedz