Wpis z mikrobloga

@Mirabelkowa: dalej nie rozumiem tego jak można uważać ta misje za trudna.
Ledwo po premierze na PC, kiedy do niej doszedłem przeszedłem ja za drugim razem, bo z początku musiałem przystosować sie do.sterowania śmigłowcami klawiatura numeryczna.

Misja prosta, banalna, przyjemna i wcale nie taka trudna jak ja malują.

Jeszcze czekam na screena z wyścigów z Mafii i plakania, ze trudne. Umrę w środku ze śmiechu.
  • Odpowiedz
Jeszcze czekam na screena z wyścigów z Mafii i plakania, ze trudne. Umrę w środku ze śmiechu.


@Votlipak: Akurat pierwsza wersja tej misji bez wspomagaczy, które wyszły potem była dosyć trudna, podkreślam dosyć trudna, a ta z helikopterkiem w VC faktycznie prosta, wystarczyło czytać, do czego służą klawisze.
  • Odpowiedz
@Votlipak: Jak masz premierową wersję gdzieś z lat 2002-2003 jak mafia wychodziła to masz bez wspomagaczy. Patch do tej misji wyszedł dopiero po kilku latach (był na przykład w wersji "kolekcja klasyki")
  • Odpowiedz
@Shodan56: z mapka Lost Heaven, na trzech płytach CD, z Jazz Audio (taki dodatek w postaci muzyki jazzowej) i chyba tyle tego było. Nie liczę wkladek PlayIT i instrukci stylizowanej na gazecie z lat 30.
  • Odpowiedz
@Votlipak: ostatnio gram właśnie w Mafię. Wyścig nigdy nie był trudny, ale udawało mi się za 2-3 razem, bo zawsze jakiś lamus wjechał mi na koło. Ostatnio przechodziłem na padzie od X360. Przeszedłem za 1 razem, na padzie jak wychylam "gałkę" to koła skręcają na maksa, a na klawiaturze tak jakby powoli skręcają, więc z padem nawet samochodem nie rzuca ani trochę. Ogólnie Mafia to była gra. Ten klimat, ta
  • Odpowiedz
@nyskall: Red Baron czy jak mu tym - czy RC Zero.
Super #!$%@? misje misje miał z tymi samolotami , dobrze chociaż że poboczne a nie jak taka szkoła latania jedna z misji głównych i czasami fabuła wstrzymana bo nie szło czegoś zrobić...
  • Odpowiedz