Wpis z mikrobloga

#eu4 jest lepsze od #eu3 ? Liczy się dla mnie przede wszystkim możliwość podboju. W #eu3 przy zrobieniu z innego państwa rozpierduchy i tak trzeba było się #!$%@?ć z kilkunastoma wojnami. No i oczywiście jak wygląda sprawa buntów, bo #!$%@? się grając wielkim imperium od Atlantyku do Spokojnego jest straszne w #eu3 jak i #eu2 I jak gospodarka, bo boosty od budynków w #eu3 były #!$%@?.
  • 16
@Zawsze_Jest_Pora: @janek237: @Krol_Pontaru: @Skyworld: A co z tymi #!$%@? współczynnikami itp xD? Pamiętam, że w EU3 nawet zwesternizowana Polska i tak dostawała po dupie, czyli byłeś zwesternizowany, ale nie byłeś xD. Tak było. Ja rozumiem, że plemienie Mugambe z serca Afryki powinno mieć w dupę technologii i być na poziomie dzid. No i curwa najważniejsze. Czy grając Polską są #!$%@? meczety zamiast kościołów xDDD?
@BornToFeel: Nie wiem jak było w eu3 ale w 4 Polska jest zwykle na jednym poziomie technologicznym z zachodem albo o 1 niżej czyli tragedii nie ma, ogólnie kiedy ai gra Polską to jest ona zwykle mocno OP czyli tak jak było w rzeczywistości.
@Krol_Pontaru: Jaki zakres rozgrywki (lata)? Czy kolonizacja i walki w koloniach są tak samo #!$%@?? Zawsze mając zajebiste imperium Polszy, Turków czy innych Rusków #!$%@?ło mnie, że #!$%@? Portugalczycy, Brytyjczycy i inne Hiszpany mają od pyty #!$%@? kolonii wartych miliony procent.
@BornToFeel: No Polską ciężko się kolonizuje, (nawet na kodach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), a co do walk no to wojsko wypada tam trzymać bo zawsze się tubylcy buntują i hurr durr dawaj wolność europejska szmato a zachód oczywiście zawsze ma od pyty kolonii w hameryce i Afryce.
@janek237: W 3 się czekało aż prowincja stanie się twoim corem tutaj wydajesz na to pkt administracji (pkt są od władców i doradców służą tez do awansu technologicznego)
@BornToFeel: Polska jest najbardziej OP startują w momencie unii z Litwa praktycznie nie do zerwania na starcie i może sie za free zwesternizowac. Na starcie maja największe możliwości militarne, są wstanie z miejsca wystawić 50k wojska do wojny, jedynie Burgundia im dorównuje