Wpis z mikrobloga

Mirki, pewnie jest tu kilku maniaków komiksów. Powiedzcie mi, czy można się w to wkręcić nie wydając całej wypłaty? W bibliotekach mają jakieś ciekawe pozycje, czy generalnie wypożyczanie odpada? A może czyta ktoś na ekranie komputera - da się w to wciągnąć, czy to już nie to samo? Chciałem zacząć od Batmana, ale przeszło mi szybko, kiedy zobaczyłem ceny zeszytów "Batman: Rok pierwszy" i "Powrót mrocznego rycerza". Myślałem, że kosztują w granicach 20 - 30 zł za komiks, co jeszcze bym przebolał, ale blisko 100zł to już trochę przegięcie. Doradzicie coś? :)
#komiks #komiksy
  • 5
@8-bit: Ja czytam komiksy na iPadzie (najlepsza aplikacja, iComics, kosztuje $1.99). Dla mnie czytanie na komputerze jest strasznie niewygodne.

Fakt, komiksy papierowe są cholernie drogie. Chciałem kupić "The Secret Service" Marka Millara, odpuściłem jak zobaczyłem cenę: 700zł za 6 zeszytów.

Komiksy cyfrowe możesz kupić np. w comixology.com, małe amerykańskie wydawnictwa sprzedają często swoje komiksy za $0.99. Istnieje też kilka grup zajmujących się tłumaczeniem komiksów. Dużo komiksów znajdziesz też na chomiku
@8-bit: Jeśli chcesz całkowicie legalnie to polecam tablet z dobrym ekranem + Marvel unlimited :)
Za 40 zl masz wszystkie komiksy marvela starsze niż 6 miesięcy i jest to ciągle aktualizowane. :) Polecam!
Niestety DC czegoś takiego nie ma.