Wpis z mikrobloga

Nie wiem co heyah #!$%@?ło, ale chyba rezygnuje z tej sieci. Korzystam z tej sieci pewnie od 2010 roku, a trzymałem tam numer bo lubie fakt, że mogę sobie doładować kiedy chce za ile chce. Do czasu. Teraz groźby, ze usuną mi numer jak nie doładuje konta. Doładowałem za 5, przedłużyli mi AŻ o 5 dni. Loguje się na strone a tam: Uwaga! Masz zablokowane połączenia wychodzące, doładuj konto za min. 25 zł.
Ogólnie nie dzwonie dużo, doładowywałem sobie przeważnie za 5, ew. jak dużo dzwoniłem to kolejną piątke i nie było problemu, a teraz zmuszają mnie do doładowania 25 co miesiąc?

Chyba podziękuje. No ale numeru szkoda bo prosty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heyah #tmobile
  • 23
  • Odpowiedz
@Nienazwany: każą ci tylko raz doładować, nie co miesiąc 25zł. Czym prędzej googluj po rok ważności konta w twojej taryfie. Każda sieć ma rok ważności za darmo, tylko t-mobile płatne, a ich marka heyah pewnie podobnie, poszukaj. numer mozesz przenieść w 24h gdzie chesz, a play ci za to jeszcze da 60zł.
@Waspin: 3zł jak karta młodsza jak 3 miesiace, potem free
  • Odpowiedz
@prawdziwek: jednak zostanę w virgin - bez kruczków konto ważne rok od doładowania, do tego 5gb netu, darmowe rozmowy i smsy wszędzie za 29zł/mies i to na kartę - taniej się nie da chyba. Play to ma za jakieś zyliardy cebulionów.
  • Odpowiedz
@Nienazwany: Play to chyba najlepsza opcja w tym momencie. Sam mam plusa, ale tylko dzięku temu że DUK dostałem dobre warunki zatrzymali mnie przed przeniesieniem. Za to załatwienie umowy zajęło mi prawie miesiąc czasu taki mieli burdel. Po tej umowie pójdę pewnie do play.
  • Odpowiedz
@Nienazwany: wystarczy aktywować usługę rok ważności konta, pobierze 3 albo 5PLN i później dezaktywować. Konto pozostanie ważne rok, a co miesiąc nie będzie pobierana opłata za tą usługę.
  • Odpowiedz