Wpis z mikrobloga

witajcie Mireczki,

większość z was pewie myślała, że projekt #betodron już dawno umarł, ale to nieprawda :)
mamy się całkiem dobrze, jako że upalne lato powoli dobiega końca chcieliśmy zachęcić was do dołączenia do zabawy
ostatnimi czasy testowaliśmy dość znaczną liczbę płatnych typerów i aktualnie posiadamy 4 głównych typerów i 5 testowych

staraliśmy się wybrać tych najbardziej stabilnych i z wiarygodną historią
wszyscy nasi typerzy mają co najmniej kilkumiesięczne archiwum
poniżej przedstawiam wam ich dotychczasowe typy z kursami z tego miesiąca (okres 1-10 września)

legenda:
zielony WIN
zółty VOID
czerwony LOSE
jasny zielony WIN/LOSE

yield główych typerów: 54,55%
yield testowych typerów: 1,48%

dla niewtajemniczonych małe wyjaśnienie:
typerzy główni wysłali nam 40 typów, czyli grając każdy typ płaską stawką np. 50 PLN otrzymujemy 1091 PLN zysku
jeśli chodzi o typerów testowych to wypadli oni nieco gorzej
typerzy testowi wysławli 39 typów, czyli grając każdy typ płaską stawką np. 50 PLN otrzymujemy 29 PLN zysku

Nie będę się rozpisywał, bo większość wie o co chodzi,
Zapraszam zainteresowanych na www.betodron.com i na nasz chat na stronie po więcej informacji

i na koniec tradycyjne #rozdajo
jutro o 18.00 zostanie przeprowadzone losowanie, w którym do wygrania będzie dostęp do Stefy X do końca września
aby wziąć w nim udział wystarczy zaplusować ten wpis i zaobserwować nasz profil

#bukmacherka #typyzorbity #betodron
betodron - witajcie Mireczki,

większość z was pewie myślała, że projekt #betodron ...

źródło: comment_OAm2JjWCJR4QP8etT8NmJqXKy36CprVb.jpg

Pobierz
  • 19
@betodron: z ta szybkoscia to bym nie przesadzal, patrzac na to ze odsprzedajecie typy ktore sami kupujecie z zrzutkomani ;) juz oni maja troche opoznienia, a potem jeszcze Wy... W przypadku wiekszosci typow zlapanie kursu jest niemozliwe, tak samo jak nie bylo mozliwe u mnie. Wy to wiecie, ja to wiem ;)
@Perlo: jak nie znasz tematu to po co bzdury piszesz. Może tak było wcześniej za poprzednich właścicieli ograbukmachera - nie interesuje mnie to co Ty lub oni robili. Teraz projekt i wiele rzeczy się zmieniło i to co piszesz to jest najzwyklejsza nieprawda wyssana z palca; zwłaszcza, że mamy lub testujemy typerów których prawdopodobnie oni nie mają (nawet nie wiem bo mnie to nie interesuje). Miałeś na pieńku chyba z poprzednimi