Wpis z mikrobloga

@Roballo: też zamierzam :) Przed wczoraj się zorientowałem, że na domowym łączu mam badziewny upload (0,5 Mb/s () ), ale nowy modem od drugiego providera mam dostać niby już jutro :D :)

Do streamu wypadałoby mieć minimum 1,5Mb/s
@noisy: propsuję wykopowe API, chętnie bym obejrzał.
IMO jest potencjał na wykopie, żeby znaleźć parę naprawdę ogarniętych osób które mogły by się w ten sposób podzielić wiedzą z wykopowiczami (jeśli są chętni oczywiście ;)). I to nawet z niezłym rozstrzałem jeśli chodzi technologie.
Chociaż pewnie natychmiast pojawiliby się mistrzowie komedii i "trollowania"... I z góry odechciewa się coś organizować.
@noisy: jeżeli chodzi o warsztaty z gita + docker, to chętnie bym obejrzał jak to wszystko poprawnie skonfigurować. Kiedy można się tego spodziewać? :)
@Spook: z dockera mam już opracowany "cały program szkolenia". Ostatnio wrzuciłem nagranie z warsztatów na codepot.pl - https://www.youtube.com/watch?v=ltepOjvg3Ec (3 godziny... w tym pierwsze 10 minut to raczej sprawy organizacyjne ;) ), aczkolwiek ich jakość dla mnie jest niezadowalająca. Docelowo chcę nagrać kurs, który będę mógł podzielić na odcinki... jednak jeszcze nie jestem pewien jak to sensownie podzielić... stąd pomysł na serię kilku warsztatów, które pozwolą mi zauważyć, jakie pytania macie po
@noisy: mimo wszystko chyba warto obejrzeć ten materiał, jeżeli nie miało się wcześniej żadnej styczności z dockerem? Czy może lepiej nie marnować czasu? :)
@Spook: oczywiście, że warto. Co prawda nie będziesz miał dostępnego serwera na którym pracowaliśmy... ale jeżeli masz dockera zainstalowanego u siebie, to Ci to wystarczy :)