Wpis z mikrobloga

#warszawa może ktoś polecić dobrego fotografa? Chciałbym zrobić w miare profesjonalnie wyglądające zdjęcia do dyplomu. Najlepiej okolice Mokotowa, ale będę wdzięczny za wszystkie propozycje ;)
  • 5
Podoba mi się to, że za darmo zapisują też zdjęcie na pendrive. Dzięki wielkie, spróbuję i dam znać jak wyszły ;)
@l0co: Następnym razem użyj opcji "odpowiedz" to mnie zawołasz :) Generalnie to zawsze tam robiłem foty i było ok, z resztą masz podgląd, gościu pyta się czy pasuje, jak nie to następne, aż do skutku :) ja tam nie narzekałem.
@beer_man: Udało mi się tam dzisiaj podskoczyć i spotkałem się z dużą kolejką osób w ciasnym pomieszczeniu, ale na szczęście szybko sobie z nią radzili. Kolory zdjęcia nieco blade, jakby lekko prześwietlone mimo dwóch prób. Pozatym to na plus, no i całkiem tanio w porównaniu z innymi punktami. Nie żałuję, dzięki wielkie! :)
@l0co: W sumie to się tam nie spotkałem z kolejką, ale blisko urząd i sgh więc nie ma co się dziwić, no i w sumie inne szkoły też. Właśnie ceny mają spoko.