Wpis z mikrobloga

Ciekawostka: w sobotę moje #xiaomi Redmi Note 2 trafiło do Zabrza, w sobotę też wysłałem na ich maila odpowiednie dokumenty w pdfach. Mimo iż nie otrzymałem poleconego to paczka została zwolniona z cła. Dziś poczta przyniosła mi telefon... oraz list polecony, informujący mnie, że przesyłkę zatrzymano i muszę wysłać dokumenty... Damn

Sam telefon bardzo spoko, dokładniej opisałem swoje wrażenie na miuipolska w temacie Pierwsze wrażenia. Tylko mam chyba jakiś defekt, tylni głośnik mi strzela na początku jak zaczyna grać a muzyczka zaczyna się wysokim tonem. Jakby za dużo prądu tam szło czy coś, dunno.

Co najgorsza, nad czym płakałem rzewnymi łzami jak dziecko, nie dostałem high quality super awesome SILICON CASE FOR POLISH BUYERS. Dotarła tylko lipna folijka. Co teraz? DISPUTE FULL REFUND? Prosze o pomoc pozdrawiam.

Tak na serio to idzie do mnie czarny flip case i jakieś szkiełko hartowane, wstawię zdjęcia całego kompletu jak dojdzie (rzekomo jest w Wawie).
  • 7
@Ifter: nie, zawsze miałbym VAT bo przesyłka była zatrzymana na cle. Po prostu wyprzedziłem list polecony i wysłałem dokumenty wcześniej. Zakładam, że są tam jakieś dwa oddziały, jeden wysyła polecone, drugi nalicza VAT (i odbiera maile). Zabrakło komunikacji więc pierwsi wysyłali polecony gdy drudzy już przeczytawszy maila wysyłali paczkę do klienta (mła). Smutna prawda jest taka, że gdybym czekał na polecony to telefon by chyba dopiero w poniedziałek dotarł...
@Ifter: nie wiem, dla mnie to było jasne "Zatrzymanie przesyłki w cle" + nie prosiłem chińczyka o zaniżanie kwoty paczki + vatują ostatnio goldwaya jak szaleni = płace vat. Po prostu chciałem szybko telefon i się udało więc jestem kontent.