Wpis z mikrobloga

  • 1
Mireczki, ja się z problemem zwracam z moim e-fajkiem :( parownik to Goblin mini. Otóż zaczął mi lać przez air hole, jak stoi w pionie to wszystko cacy, a jak poleży dłuższy czas to już się troszkę spoci. Nie spotkałem się z opinią kogokolwiek, żeby lał, wręcz przeciwnie. Jakieś rozwiązania? Leje w niego samogon z bazy Inawera Power Smoke, możliwe że zbyt rzadki?

#epapierosy #goblin #vape #liquid i reszta tagów...
  • 11
  • Odpowiedz
@Repo: Dzisiaj do mnie mój goblinek mini zawitał z #fasttech
Jedyne co można poradzić to odpowiednia ilość waty.
Zrobiłem dzisiaj 3 setupy. W wacie nie mam wyczucia, ten ze szmata tami nie leje :)

Ale mocy mi brakuje (mam mechanika). Dual coil z Kanthal A1 9x0.32mm. Czekam na dostawę 0.4.
  • Odpowiedz
@Repo: Jak pisałem z watą nie mam praktyki, ale raczej ciasno.
W kanały na tyle by wata w nie weszła i nie stykała się z dnem kanału. Tak do połowy wysokości kanału.
  • Odpowiedz
@jkrsmkr: Właśnie ja mam tylko bocotona, teraz spróbuję poprawić setup, ale jakoś nie wydaje mi się żeby to była wina tego.
  • Odpowiedz
@Repo: Jeszcze można zwrócić uwagę, aby wata nie była bezpośrednio nad kanałami powietrznymi, w sensie wsadzić jakąś igiełkę pod grzałkę i poodciągać na boki watę.

Mam ten parowniczek od kilku godzin, także doświadczenie niewielkie, rady mogą być nie trafione :P
  • Odpowiedz
@jkrsmkr: Dzięki wielkie, składam dziada i zobaczymy czy będzie lał, odkąd go kupiłem ani jednego wycieku, teraz coś świruje :C
  • Odpowiedz