Wpis z mikrobloga

Tak sobie pomyślałem, że dzisiaj tysiące osób po obejrzeniu porannej TV włączy sobie jeszcze tego wieczora przeglądarkę i wstuka (być może pierwszy raz w życiu) wykop.pl.... odnajdą sobie tutaj zakładkę "Mikroblog" pomyślą "A poczytam sobie co tam te fajne mireczki robią w tych internetach, tacy dobrzy ludzie" i od razu trafią na gorące... w których to festiwal darcia łacha z porannego występu w TV, który to ich tutaj właśnie zwabił. Hamburgery i inszego rodzaju randomanimeshit który mam na czarnolisto więc nawet nie wiem ile tego jest. Pomyślą sobie... "O kura! A to internetowe ch*je i oszuści! A taki miły się ten Pan od Rogalów wydawał! Kłamce wszędzie i oszusty - Jadźka! Dej mi tu benzynę - palimy komputer i cały ten ich internet w #!$%@? bo już raka oka dostałem od tego i czuje co mi wrzody na żołądku rosną z nerw!"
#heheszki #tvp2 #bialek #metaxynarowerze #tvp

Ale wcześniej zobaczą jeszcze tę doskonale smaczną piosenkę o wykopie... (ʘʘ)
#wykop #glupiewykopowezabawy
  • 5
@wszystko_pozajmowane: #pasta

#!$%@?ą mnie już tacy #mircy-neofici, co to #!$%@? całe życie walili komentarze na onecie, albo na naszej klasie, a teraz nagle koneserzy Mirko – najbardziej obeznani z wykopem – piwnica i pryszcze i bordo.
Pół biedy, jak nie wejdziesz go gorących. Teraz każdy post musi mieć jakieś plusy, nabierzesz sobie takich 6 różnych plusów, od @ninetyeighti jeszcze suba od @Cronox i zadowolony nie trujesz dupy. Ale nie daj