Wpis z mikrobloga

Jestem zażenowany wykopem, na ponad 220 lajków, tylko jedna osoba złapała się na mój bait.

Tak, specjalnie napisałem liczbę sześć milionów i zaraz obok niej dopisałem słownie słowo milion w dopełniaczu.


@yodis: jakbym godzinę wcześniej odświeżył mirko. swoją drogą - wiele ludzi robi takie cuda, ostatnio ktoś wrzuca ogłoszenie, że sprzedaje samochód za 18k i samo radio warte jest "4 000 tys." - pytam się czemu sprzedaje, za 18k skoro
  • Odpowiedz
@noekid:
Najlepszy trolling życia.
1.Wejdź na Forum Żydów Polskich.
2.Napisz, że w czasie holocaustu zginęlo 6000 tys. Żydów, a każdy kto podważa tę liczbę jest nienormalny
3. Czekaj na Morze Czerwone : hejtu, pogróżek, agresji i gróźb zgłoszenia Cię do prokuratury.
  • Odpowiedz
@robekk1978: @noekid:
Panowie naprawdę polecam Wam Forum Żydów Polskich, to ta grupa na fb, która ma około 5 tysięcy członków. Tam nawet największa głupota jest powodem do wylewania swojej agresji, nienawisci, pogardy itd.
Swego czasu dołączyłem, żeby móc na podstawie poznania środowiska wyrobić sobie obiektywną opinię.
  • Odpowiedz
na podstawie poznania środowiska

@yodis: a tak serio, na tej grupie są prawdziwi Żydzi, czy tylko fanatycy wędkarstwa? sorry, żydowskości.

Kiedyś znajoma, sama serio pochodzenia żydowskiego po babce (jakieś ułamki krwi itd.) wspominała, że był czas w hipstersko-artystowskich środowiskach krakowskich, snobowania się na niby posiadanie żydowskich korzeni. Dla niej to było śmieszne, bo to byli stuprocentowi Polacy wszyscy, po prostu taka moda była.
Może ci ludzie stworzyli tę grupę?
  • Odpowiedz
@spere:
Grupa, że tak powiem koncesjonowana.
Ludzie tam mieli często żydowskie nazwiska, znali hebrajski i jidisz. Mieli pełno fotek z Izraela i żydowskich eventów w Polsce. Część miała w rubrce zawód jakieś funkcje związane z środowiskiem żydowskim.
Myślę, że śmieszkujące trolle nie byliby aż tacy pro.

Ps Ja po babci mam korzenie białoruskie, a szefuje w lokalnym Ruchu Narodowym i Młodzieży Wszechpolskiej. Uważam za skrajną żenadę snobowanie się na konkretną
  • Odpowiedz