Wpis z mikrobloga

Hej mireczki! Krótko tu byłem, wiem, że #nobodykiers, jednak kilka osób mnie kojarzy. Wszyscy wiedzą czym stał się wypok (w sumie kiedy tu przybyłem różnił się tylko temat spamu i jego natężenie). Czas więc na rytuale sudoku.
Chciałbym pozdrowić kilka osób: malującą mirabelkę @atencjuszka, ulubioną lewaczkę @SuperPunia, nocne koleżanki @czyzby_czyzyk i herbacianą @JustBarrel, stomatomirka @miholp94, nocnego marka @gibpotatoe, śmieszka @Polska4Ever, zmagającego się z wiecznym szadołbanem @vaster, najlepszego mirka wojennego @Misterius, @marlang1 który wybrał akademik, @rozlane_mleko, który zmienił dla mnie avatar, @TomgTp, który nigdy nie miał mnie na czarnej, mikrobiologicznego mirka @MalyBiolog, @bezoka z którym z pewnością jest coś nie tak. Ludzi z #neuropa, z którymi wspólnie manipulowałem wykopaliskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°), kulturalną i rzeczową część #4konserwy z którą dyskutowałem, @moderacja, a w szczególności mojego ulubionego moderatora bg4, @wykop, @m__b, @a__s (od której dostałem kiedyś PW, ale wstydziłem się odpisać () ), hejtowanego @artpop, zbrodniarza @FilozofujacaCalka, Pana prezydenta @lechwalesa obywateli #karachan i ludzi, którzy nie chcą mieć z nimi nic wspólnego, wykopowe stulejki do których sam należę, @FaktyTVN (moje szekle się spóźniają! ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i całą resztę która chciałaby być pozdrowiona.

może kiedyś wrócę, papa ()

t.....3 - Hej mireczki! Krótko tu byłem, wiem, że #nobodykiers, jednak kilka osób mni...

źródło: comment_y5751FeGhL78W3xI3Jnq7NRJ0fFVN94t.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz