Wpis z mikrobloga

Podziwiam Lewandowskich. On najlepszy polski piłkarz w historii, ona z wielokrotnymi sukcesami w karate na poziomie międzynarodowym. On zarobione pieniądze inwestuje w nieruchomości, ona prowadzi popularny blog żywieniowy. Spełniają się, są młodzi i piękni. Nikt im tego nie podarował. Na wszystko zapracowali sami. Szanuję.

#oswiadczenie #popularnaczyniepopularnaopinia #pilkanozna #lewandowski
V.....o - Podziwiam Lewandowskich. On najlepszy polski piłkarz w historii, ona z wiel...

źródło: comment_3HG0AEm4SVbbFkKOqBjptmbKvbXzSVwF.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@Bambro: policz mi tych graczy swiatowego formatu xD, bedzie moze trzech, jak ja lubie czytac takich hejterów jak ty, na kazdym kroku udawadniacie, ze nie macie pojecia o piłce, o pozycji na ktorej grają i roli w zespole, oczywiscie jestescie mądrzejsi od ekspertów i guardioli uważających Lewego za jednego z najlepszych napatników,
  • Odpowiedz
Jak bardzo trzeba nie nawidziec Lewego zeby #!$%@? takie głupoty????. Bardzo lubię Bonka, oglądałem jego mecze na Espana82 na "zywo" w telewizorze, ale w konfrontacji bezposredniej lewy miażdzyłby twojego Bońka,tym bardziej ze kiedys obrona nie byla tak,twarda jak teraz


@odislaw: Powtarzam, Boniek był wówczas bardziej znaczącym piłkarzem w światowej piłce niż Lewandowski obecnie.

O konfrontacji bezpośredniej..dajmy spokój. Kiedyś grało się inaczej, kiedyś inna była świadomość zawodników, wiedza trenerów, inne były warunki. To jak porównywanie Messiego z
  • Odpowiedz
@Venro: HUUURRR, jak to lewy najlepszy, przeciętniak jakich wielu, no i ta jego żonka, dietetyczka która bloga prowadzi, wielki mi wyczyn, czym tu się w ogóle zachwycać!!!!11!! DURRRR
  • Odpowiedz
@rooger: powiem tylko, odwieczna beka rozliczających napastnika tylko z bramek, nie widzących ile daje drużynie zwlaszcza w tak sredniej jak Polska, powie ci to kazdy kto choć trochę siedzi w temacie
  • Odpowiedz
@odislaw: Wreszcie się zgadzamy w jakiejś kwestii. Proszę.

Ale za Lewandowskim nie stoją w kadrze ani gole, ani wyniki nawet. Jest bardzo dobry, ale nie celujący. Widzisz różnicę? To jak w szkole. Swoje zadania spełnia dobrze, ale nic ponad to.
  • Odpowiedz
@rooger: nie stoją gole? Co ty bredzisz? Lider klasyfikacji strzelcow w elME, ale przeciez gibraltar...no to dlaczego meller jest za lewym choc gra w o niebo lepszej druzynie? W innych grupach tez grają tuzy w postaci np. Sam Marino czy Andory i co? Do tego ojciec zwycięstwa z niemcami...wyniki? Gdyby nie on mielibysmy kilka punktów mniej, teraz mamy realna szanse na awans, az nie chce mi sie odpisywac na ten
  • Odpowiedz
@Venro: Nie Ty jeden szanujesz i podziwiasz Lewego, ale twierdzenie(nawet nie przypuszczanie), że jest najlepszym(nawet nie jednym z najlepszych) polskim piłkarzem w historii trąci ignorancją, a nawet głupotą.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: Tak jak się generalnie z tobą zgadzam, tak z tym zawodzeniem w tych eliminacjach to bym polemizował. Na pewno strzelecko wciąż nie jest najlepiej, ale nie gadaj, że nie dostrzegasz, że ma coś czego wielu nadal w tej kadrze nie ma - fundamentalną klasę i jakość. Nasza gra z nim, nawet jak nie strzela, jest o wiele lepsza niż bez niego. Taka prawda.
  • Odpowiedz
@Venro: Międzynarodowe sukcesy Lewandowskiej są prawie nic nie warte. ITKF to federacja podwórkowa jakich wiele w karate. Jedyną prestiżową jest WKF, która jako jedyna jest uznawana przez MKOL. Tam polacy nigdy nie zdobyli medalu na Mistrzostwach Świata.
  • Odpowiedz
Skierowaliście dyskusję na zupełnie absurdalne tory. Przecież nikt z powyższych nie nazywa Lewego słabym czy niewartym tego, jak się go ocenia. Faktem jest jednak, że zostało mu dobrych sześć lat gry i w tym czasie może się stać dosłownie wszystko, dlatego określanie go jako "najlepszego" czy "jednego z najlepszych" w historii to ciągle nadużycie. Nie ujmuje to przecież Robertowi, jest świetnym zawodnikiem, tym lepszym, że "wyprodukowanym" w Polsce, no i wybija się
  • Odpowiedz