Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki!
Dzisiaj skręcając w lewo na skrzyżowaniu bezkolizyjnym, o mało nie wjechał we mnie TIR, który przejechał prostopadła drogą na świecącym się od minuty czerwonym świetle. Zanim się ogarnąłem, jego już dawno nie było, więc gdybym nawet bardzo chciał, to nic z tym zrobić nie mogę. No i tak jak od 2 lat "planowałem" zakup kamerki do samochodu, to teraz już jestem pewien, że tak zrobię.
No i tu pojawia się pytanie - chciałbym, żeby kamerka kosztowała nie więcej niż 300 zł, ale żebym jednocześnie miał pewność, że zawsze złapie tablicę gościa tak przynajmniej z 30 metrów. Jest to w ogóle możliwe? Jeśli nie, to gotów jestem wyłożyć więcej.
Jakby ktoś rzucił linkiem to byłbym wdzięczny.


#motoryzacja #kamerasamochodowa
  • 10
@Keyser_Soze_: witaj, niestety większość ludzi, decyduje się na zakup kamerki już 'po fakcie ale na przyszłość'.
Myślę, że NOUS NF3 byłby idealny, przy takiej cenie. g1wh jest fajne, fakt, niemniej jednak nous będzie znacznie lepszy.

Niżej filmik, jak to urządzenie nagrywa w nocy, polecam przestawić jakość na HD :)
hadronpl - @KeyserSoze: witaj, niestety większość ludzi, decyduje się na zakup kamerk...