Wpis z mikrobloga

#gitara #midi #perkusja #nagrywanie

Mircy, ktoś ma jakąś niedrogą i fajną klawiaturę midi? Chciałbym sobie coś kupić, żeby tworzyć podkłady perkusyjne, bo do guitar pro już nie mam siły.

Kolega ma M-AUDIO AXIOM AIR 32 MINI i całkiem fajnie się na tym coś robi, ale może jest coś lepszego?

Widziałem na YT recenzje KORG MicroKEY 37 i wyglądała na bardziej rozbudowaną itd.

Ktoś coś? Tak do 350 zł.
  • 14
MicroKEY 37


@BlackHole265: Dlaczego sprzedajesz? Przeważnie zawsze widać w ogłoszeniach, że używana kilka razy i leci na sprzedaż. To nie jest tak, że nagle się okazuje, że zabawka jest za trudna w użyciu?
Będę miał na uwadze, że sprzedajesz ;)
Niee, naprawdę tylko dlatego, że mało jej używam :D Kupiłem z myślą o nagrywaniu bardziej klawiszy niż perkusji, ale brak mi czasu. A jeżeli już mówiąc co lepsze, czy tam gorsze, jeśli masz więcej klawiszy to jedyną różnicą jest wygoda, nie musisz przełączać się o oktawy wyżej lub niżej. Myślę, że do samej perkusji wystarczy Ci nawet 25 klawiszy albo i drumpad. Co innego, jeśli zależy Ci też na nagrywaniu partii fortepianu
@NeXIcE: Właśnie mi bardziej pasują klawisze zamiast padów. Tak czy siak na koniec się wszystko wyrównuje i ustawia po swojemu w programie. Oprócz nagrywania perki chciałbym za pomocą tej klawiatury wstawiać jakieś smaczki do utworów itd.

@MrXavery: I co na niej robisz? Możesz rozwinąć "jest super"?:P
@Lord_Gold: No zajebista jest xD
Pogram na niej na perce w ezdrumerze jakiś szybszy death metal i to robienia EDM jest git. Klawisze się nie zacinają. Pokrętło do modulacji chodzi super. Daje 10/10