Wpis z mikrobloga

Cena chyba w porządku,gwarancji jeszcze ponad rok i nie widać żeby był scharowany.W tamtym roku szukałem używki dla siebie i się skończyło tak,że kupiłem nową bo nic konkretnego nie znalazłem,a jak coś się pojawiało to szybko znajdowało kupca
  • Odpowiedz
@Musiek_: @LokalnaPatologia: lepiej dopłać 300zł i kup używkę golden mask albo tesoro, przepaść technologiczna pomiędzy garrettami z serii ace. Rutusy to też dobra opcja, bo polska konstrukcja z dobrą gwarancją, i nie ma co się obawiać sprzętu, który jej już nie posiada, bo naprawy są tanie i wykonywane dość szybko ;)
  • Odpowiedz
@tfbeen: nie no te 1300 jest już ponad zaplanowany budżet więc nie dopłacę ;) poszukam jeszcze jakichś starszych rutusów może bo ta aukcja to licytacja i kilka osób widzę ją odświeża..
  • Odpowiedz
@Musiek_: @tfbeen ma rację. Zabawka która wydaje tylko jeden dźwięk z tego co wiem. Poza tym bardzo płytka. W tej cenie lepiej kupić F2, ale z takimi opiniami rzadko się spotkasz bo Garrett ma dobry marketing
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
A garrett ma badziewny dzwiek, smigalem troche rutusem solarisem i mi bardzo podpasowal wiec ide w tym kierunku
  • Odpowiedz
@mbwwr: No to źle wiesz, bo dźwięków ma 3 + pinpointer, co do głębokości to jak chcesz mieć militarkę głęboką to nie żaden F2, bo jest to po prostu alternatywa do kanarka (są porównywalne tyle że F2 jest w cenie Solarisa lol) - tylko "Smętek", który jest w cenie kanarka a bije na głowę wszystkie te hamerykańskie "pro" sprzęty. Ale jak ktoś startuje to lepiej żeby nie wbił łopaty w
  • Odpowiedz