Wpis z mikrobloga

@mountaineer: O, już bez przesady z tym doskonale. Jest średniawy, ale reszta kandydatów jest jeszcze gorsza. Oprócz Dumoulina.

Ale i tak jutro trzeba jeszcze ze 2 minuty Holendrowi włożyć. To jest istotna sprawa.
@rooger: O to mi chodziło, poza tym, moim zdaniem, w tym sezonie znacząco się poprawił jeżeli chodzi o czasówkę.
Co myślisz o Poljańskim? Dla mnie robi świetną robotę i może nie do końca jest to gość na GC to za kilka lat może być świetnym pomocnikiem.
@rooger: Nie ma co mówić o podium, to ma już na wyciągnięcie ręki. On tu jedzie na zwycięstwo, nie zaginał się dziś na końcówce, póki co na maksa ekonomicznie, wszystkie siły idą na jutro.
Jutro może być piękny dzień dla polskiego kolarstwa.
@Eestel: Spokojnie, spokojnie. Holender mu klepnie 2 minuty na ITT lekką ręką. A następne etapy są dość łatwe. Jutro jest kluczowy dzień.

Z tymi możliwościami Majki w ITT też bym nie przesadzał. Jest lepszy od Aru i Rodrigueza, ale to jest róznica na 30 s - 1 min, a nie półtorej minuty.
@rooger: Ja stawiam, że jutro będzie rzeź niewiniątek, bo Aru i spółka musi nadrobić nad Domoulinem mocno i nie zdziwię się jak zobaczymy powtórkę pociągu Astany z Giro. Problem tylko dla Włocha jest taki, że na dwóch ostatnich etapach się zaginał niemiłosiernie i za każdym razem z sympatycznym Polakiem na kole i Holendrem zbyt blisko, żeby przestać się nim martwić.

Jeśli Majka chce mieć podium Vuelty to wystarczy, że jutro przyjedzie