Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie.
Konto dla młodego (lvl 18), główne zakupy to kartą przez internet (więc plastik w zasadzie nie potrzebny). Będzie tam leżeć jakaś kwota (ok. 1k pln, w porywach do 4-5k). Fajnie, jakby się nie płaciło (ew. mało, bo zapewne wszędzie są opłaty)
#banksmart #tmobile #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank
Który lepszy?
Smart odrzuca mnie ze względu, że to bank internetowy tylko, ale w zasadzie tmobile to to samo.
Czy może w ogóle #aliorbank?
Fajnie by było również, jakby allegro i inny szajs go obsługiwał, aby nie trzeba było wszystkiego ręcznie ;p.
#bank #banki
  • 26
  • Odpowiedz
@Kodziak: polecam tmboile uslugi bankowe, placisz za karte jak nie zrobisz chyba transakcji na 200 zł/m-c, co nie jest chyba takie trudne. Mozesz oczywiscie nie miec tej karty i nie placic w ogole. 10 natychmiastowych przelewów za free tez jest spoko. Ogolnie mam od ok. pol roku i nie narzekam.
  • Odpowiedz
@Kodziak: "Klient, który nie wyda plastikiem 200 zł miesięcznie, zapłaci 6 zł." Jak byś sie zdecydowal to napisz, podesle linka z poleceniem i zyskiem podzielimy sie :) (50zl na dwie osoby, jezeli nadal dziala ten program)
  • Odpowiedz
@Kodziak: Co do Smart Banku, to przelewy internetowe typu payu jeszcze jakiś czas temu nie były wspierane, nie wiem jak teraz. Z t-mobile korzystam od czasów synca i pomimo niemałych zmian chyba nie zamierzam się z nim rozstawać, opłatę za karęe jakoś znoszę, a nierzadko udaje mi się jej uniknąć (min. 200 zł wydane kartą).
Jeśli masz 18 lat, to sprawdź ofertę Millenium 260 Student, do 26 roku życia wszystko
  • Odpowiedz