Wpis z mikrobloga

Mirki, dla zainteresowanych spod #mma - walka Janka Błachowicza.

Niestety porażka, zasłużona - wypunktował go bawełniany człowiek. Pierwsza runda z lekką przewagą dla murzyna, dwie pozostałe - zdecydowanie. Kondycyjnie słabo przygotowany oraz - jak dla mnie zaskakująco - w parterze praktycznie bez wyrazu. Kościelski pewnie w szatni mu jeszcze nakopał po dupie za parter.

To chyba ostatni pojedynek "Big Johna" w UFC. A szkoda.

#mma #ufc #janblachowicz #sportywalki #sport
S.....e - Mirki, dla zainteresowanych spod #mma - walka Janka Błachowicza. 

Nieste...
  • 15
  • Odpowiedz
@Saute: Szkoda? Ale czego? Bo nie rozumiem, życzę Jankowi jak najlepiej tak jak każdemu polakowi i polce w UFC, ale przez 2 walki Błachowicz nie pokazał nic. Ani woli walki, ani kondycji, nie wspominając o umiejętnościach, które powinny być na światowym poziomie żeby walczyć w UFC. Wyszedł do niego przeciętny na standardy UFC zawodnik i #!$%@?ł 30-25. Taki rezultat to wstyd i Janek nie zaprezentował niczego, żeby kibic mógł powiedzieć, że
  • Odpowiedz
@Saute: Kurde, ciągle słyszałem narożnik Andersona, dawali mu rady itp.. Jedyne co słyszałem z narożnika Janka, to "Janek wstawaj!", nie było rad jak ma to zrobić, do czego dążyć, tylko takie "wstawaj"... Do tego ta kondycja. Nigdy nie byłem wielkim fanem Błachowicza, ale ta walka go całkowicie zweryfikowała. Jak w walce z Manuwą jeszcze miał szanse, gdyby nie walczył cały czas na wstecznym, tak tutaj został po prostu zdeklasowany.
  • Odpowiedz
@kosteq64: Szkoda, bo szczerze mówiąc - myślałem, że obok Jędrzejczyk będziemy mieć może za jakiś czas drugiego Polaka na szczycie w swojej kategorii, bo po przednich jego walkach - czy to nawet pierwszej w UFC czy za czasów KSW - no ma umiejętności. Tylko czegoś brakuje, gdzieś jest problem, może w psychice? Szkoda mi, bo pośród wszystkich naszych ludzi w UFC - w nim pokładałem największe nadzieje. Wątpię czy dostanie następną
  • Odpowiedz
@Saute: Szczerze po wczorajszej walce myślę, że to walka z Latifim była odskocznią od normalnego poziomu, a Manuwa i Anderson obnażyły poziom Błachowicza. Zmiana gymu na Ankos też raczej mu nie pomogła, kondycyjnie marnie wypadają zawodnicy stamtąd. Zobaczymy czy będzie jeszcze szansa i dostanie kogoś w prelimsach, czy od razu go zwolnią i będzie powrót do Polski. Od walki z Sokodju czy jak mu tam, gdzie zniszczył Janka samymi low kickami
  • Odpowiedz
@kosteq64: Walka z Latifim nie była zła, sam Latifi też nie jest szczypiorkiem - Błachowicz pokazał tam co ma najlepsze czyli stójkę(hehe, jak to teraz brzmi) i na tym się opierał. Ma bardzo mocne i dobre kopnięcia. Ale masz rację, Manuwa i Anderson sprawili, że coś w Błachowiczu jest nie tak - brakuje mu takiego wewnętrznego luzu, uwierzenia w siebie. Pamietam walkę z Rejlicem na KSW, gdzie go masakrował praktycznie, kopnięciami
  • Odpowiedz
@Saute: Ta walka z Latifim stworzyła w UFC chyba zbyt dobry wizerunek Jankowi i przeskoczył na zbyt wysoki poziom. Chociaż kurde, ten Anderson to nic specjalnego. W sumie jedyne co mnie ciekawi to to ile dostał hajsu za tą walkę Błachowicz :)

A co do kondycji, to pojawiają sie głosy, że Jano był gotowy na Rumble'a, dlatego przygotował się tylko na 2 minuty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kosteq64: Szybko go skończył poprostu. Ale myślę, że gdyby ta walka długo trwała to również Błachowicz wygrałby ją. Widać było w nim "ogień", że wejdzie i pełna bulwa od początku.

Coś z kondycją jest w Ankosie tak myślę. Na ostatniej gali KSW przecież już Bedorf dyszał w 2 rundzie, niewiele brakło na wcześniejszej, żeby Mańkowski się sam udusił(ale podobno był chory). Może tu jest problem.
  • Odpowiedz
@Saute: Mógł mu mówić co ma dokładnie robić, w końcu to Kościelski to zapaśnik.. Często słyszę jak narożniki mówią zawodnikowi krok po kroku co ma robić.. No ale moje zdanie, ja tam się nie znam.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Saute: Zaczynam się bać o Helda, tym bardziej że przed nim 5 rund będzie :/ Bo o Janku to już wszystko zostało powiedziane, teraz tylko czekać na rozwój sytuacji.
  • Odpowiedz
@Hark: Myślę,że gdyby był z góry to Kościelski bardziej pomógłby mu niż gdy jest się z dołu i widocznie nie idzie. Tak się mi przynajmniej wydaje, bo będąc z dołu musi bardziej patrzeć na to co robi przeciwnik niż robić swoje. No a jak widać - wszystko na Janku z dołu robione.

@kosteq64: Held da radę. Ogółem dziwię się czemu nie walczy w UFC. Ale Bellator też dobra federacja.
  • Odpowiedz
@Saute: Walka z Brooksem wiele powie na jakim poziomie jest Held. Jeśli wygra zostanie mistrzem Bellatora i wtedy ma lepszą pozycje w negocjacjach z UFC jeśli takie będą :)
  • Odpowiedz
@Saute: Świetnie to ktoś podsumował na pewnym forum.. "Wydaje mi się, że to wygląda tak - "no, Janek wejdź do klatki i spróbuj mu #!$%@?ć mida w bebechy. Jak cię obali to wstawaj. Jak będzie cię atakował, to się broń"" :D
  • Odpowiedz