Wpis z mikrobloga

ogurwa co się #!$%@?ło mircy mój różowy właśnie mi zgłosił że nie ma nic przeciwko 3some z jakaś dodatkową laską #!$%@? boje się że to jest jakiś podstęp a z drugiej strony zaczynam się nad tym zastanawiać ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 34
  • Odpowiedz
@impact18: nie chodzi mi o to że jest dziwką, chodzi mi że żadna (odrzucając jakiś margines typu 0,1%) laska która POWAŻNIE myśli o związku i kocha swojego faceta, czegoś takiego nie zrobi. po prostu kobieca natura, której jak widać nie znasz skoro rzucasz tekstami "każda lubi co innego" :)
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: Ja nie widzę problemu w tym, że po paru latach udanego związku ludzie chcą próbować nowych rzeczy. Mówię tu o normalnych kobietach a nie karynach co i tak puszczają się na prawo i lewo i wielce kochają swojego fagasa( to samo w drugą stronę)
Zresztą o czym ja mówię, w związkach tylko ja mam takie odchyły : /. Ja już nie dyskutuje :)
  • Odpowiedz
@Hypnotoad: mimo tego polecam ją mam taki związek. Warto o tym pogadać kobieta tez się podobają ładne ciałka innych dziewczyn. Raz nawet zaszalelismy na czerwonych latarniach w Amsterdamie
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: Ze wszystkich tutaj to akurat Ty walisz takimi tekstami, jakbyś miał dziewczynę od dwóch tygodni, przez co myślisz, że już wszystko o nich wiesz :D
Sam fakt, że myślisz, że coś wiesz dyskredytuje Cię całkowicie.
  • Odpowiedz