Wpis z mikrobloga

@NieznanyAleAmbitny: jako, że dopiero się uczę tworzenia logo i jest to mój znajomy (ba, nawet sąsiad) tak powiem, że cena za to logo to średnia dniówka programisty. I BĘDE MIAŁ DO PORTFOLIO ( )

@BornToFeel: bardzo konstruktywna krytyka. Pozwoliła mi na nowo przemyśleć cały projekt oraz wskazała gdzie leży błąd w projekcie. Oby takich porad więcej w internecie.
@lsnazr: Logo projektowałem w miarę tak by wyglądało dobrze w czerni i bieli oraz jako tako w kolorze. Gdy dostałem do dyspozycji kolor postanowiłem, że użyje mocnego koloru - czerwieni - by skupić oko na środku i od niego rozpocząć wędrówkę po logo. Jednocześnie w mojej opinii ta czerwień przyćmiewa lekki brak spójności światła pomiędzy lewą a prawą stroną loga (lewa zajmuje mniej przestrzeni). Logo będzie dodawana na ciemnych partiach obrazów
@szymon_jude: w zamyśle była to rozwijająca się rolka filmu fotograficznego ale jakoś porzuciłem temat a został kształt. Stąd może to skojarzenie.

EDIT: jej plus od @michalkosecki który zjechał mój [pierwszy projekt Digital Sparrow]http://www.wykop.pl/wpis/9993506/mirki-takie-sobie-logo-zrobilem-dla-siebie-i-zaczn/) 10 miesięcy temu i od tamej pory mocno zabrałem się za edukację w temacie kształtów, designu logo, UX itp. Dzięki tej krytyce powstało nowe logo Digital Sparrow, które mam w awatarze oraz za niedługo zaczynam pracę jako
@Sienaq: eh, walczyłem z tą "niepotrzebną agresją" jak to nazwałeś przez cały projekt i nie mogłem sobie z tym poradzić więc zostawiłem :( także miałem dokładnie to samo odczucie, jednakże nie mogłem inaczej nawiązać do inicjałów T.P
@Sienaq: aha, po prostu Cię zaobserwuję i jeśli będziesz miał coś ciekawego do napisania to to przyswoję. Jeśli nie to po prostu to zignoruję. Sam z doświadczenia wiem, że pomaganie randomom w necie mija się z celem.