Wpis z mikrobloga

Czasami mam wrażenie, że na Wykopie siedzą jacyś psychopaci. To raczej normalne, że na świecie są ludzie o różnych poglądach, było tak od zawsze. Ale #!$%@? pisać, że zamiast gumowymi kulami powinno strzelać normalnymi nabojami? Bo ktoś ma inne poglądy? Żeby to tylko jedna osoba napisała - ale nie, wszyscy w komentarzach klaszczą OPowi, że takie śmiałe zdanie wysnuwa. To jest czyste #!$%@?ństwo, życzyć komuś śmierci, bo nie myśli w taki sam sposób jak ja?
I #!$%@? nie, nie jestem ani lewakiem, ba nawet też nie chcę tutaj imigrantów, ale #!$%@?, trzeba być człowiekiem, a nie dzikim zwierzęciem.
#niewiemjaktootagowac chyba dam #neuropa i #4konserwy żeby specjaliści się wypowiedzieli
Pobierz R.....r - Czasami mam wrażenie, że na Wykopie siedzą jacyś psychopaci. To raczej norm...
źródło: comment_OiInOBgcYDwQG7HBhNR6elDuqAgk0p2p.jpg
  • 17
ano. A ten kto to nakręca ma w tym pewnie świetny interes. Jasne, że kazdy chce bronić swoich interesów, obawiamy się, że nasz ład/pokój zostanie zachwiany, ale teksty o mordowaniu, ostatecznych rozwiazaniach ustawiaja piszących te slowa na tym samym poziomie. Nie znam recepty na ten problem społeczny, ale z pewnoscia nakręcanie sie wzajemne i poddawanie emocjom to rzecz najgorsza. Szczegolnie jesli uwaza sie, ze ktos pociaga za sznurki i celowo robi bałagan
@Reeposter: Jestem przeciwko Muzułmanom, ale popieram. Naprawdę szkoda, że na wykopie często poklask dostają nie posty mądre, ale zgodne z poglądami.
Dlatego nigdy nie rozumiałem ludzi popierających Breivika. Co z tego, że powstrzymamy ekspansję Islamu, skoro strzelając do własnych dzieci jak jacyś pieprzeni Talibowie staniemy się od nich nieodróżnialni.
Po to #!$%@? jestem przeciwko napływowi Muzułmanów, żeby wychodząc na ulice ludzie nie musieli się zastanawiać, czy ktoś ich nie zestrzeli. Jak