Wpis z mikrobloga

@Goglez: Jasne, gratki. Ja nie mowilem ze to nie wejdzie. Mowilem tylko ze granie Fnatic po takim kursie to glupota. Ja patrze na zaklady troche inaczej, tu chodzi o value, zaklady bez value nie sa przeze mnie brane pod uwage bo dlugoterminowo nie mozna na nich zarobic. Pojedyncze typy wejda, ale sam powiedz, obserwuje te Twoje typy, yield to Ty masz mizerny strasznie. Oczywiscie nie bierz tego jako atak, bo i
@Perlo: Kurs był niski bo wczoraj TSM słabo przeciw Kinguin zagrało, dlatego też byłem na tyle pewien tego typu że i po takim kursie zagrałem (grosz do grosza...)

Yield to zależy jak kto gra (ja nie podaję stawek bo gram bardzo ryzykownie (przeważnie po kilkadziesiąt procent bankrolla, nie rzadko prawie full)), w sierpniu byłem na fajnym plusie, dopiero 1 i 2 wrzesień był tragiczny (jedno zwycięstwo na sześć zakładów) przez
@Goglez: O i juz wyszla z tego fajna dyskusja ;) Zapewne wiesz ze granie za wiekszosc/calosc bankrolla jest zle wiec Cie uswiadamial nie bede ;)Wrzucaj typy, bede sie podpinal czesto, bo sam sobie analizuje i gram, to porozmawiamy mam nadzieje merytorycznie :) A TSM gralo wczoraj wg mnie nie slabo co Kinguin mialo naprawde fajny dzien, styl w jakim pykneli mouse i potem navi to poezja. Za duzo osob dalej lekcewazy