Wpis z mikrobloga

Mam bilet powrotny na jutro a wczoraj z jakiegos wzgledu nie moglem jechac. Jednak widzac na stronie IC ze w sumie drogo nie bedzie (59zl za bilet w 2 klasie ( ͜͡ʖ ͡€)) postanowilem nie rezygnowac z wyjazdu i pojechac dzisiaj. Jednak jak przyszło co do czego i chcialem bilet kupic to nagle zdziwko, cena juz nagle 150zl za sztuke. (òóˇ)
Sprawdzilem kilka razy, bilet za 59zl to bilet widmo, nie istnieje.

#intecity #pkp #gorzkiezale
TheNewIcek - Mam bilet powrotny na jutro a wczoraj z jakiegos wzgledu nie moglem jech...

źródło: comment_QHtM9W9gLFQuq6X5CGTulR9BkPV8ZlYm.jpg

Pobierz
  • 14
@binerek: Wiem bo kupowałem już nie raz. ;-) W każdym razie zazwyczaj jak nie było już dostępnych biletów w tej cenie to było to widoczne od razu pod wybranym połączeniem. Dzisiaj było napisane 59zl.
@Andczej: Mnie to zdziwiło. Może zbyt często nie korzystam z ich usług ale przez internet kupiłem już kilkanaście biletów. Ta "orientacyjna" cena zawsze się zgadzała. Co prawda zdarzyło się, że był tylko jeden bilet w tej cenie więc za dwa nie było 118 (59x2) a np. 209zł (59+150) no ale zawsze chociaż ten jeden bilet był. Widocznie w sobotę pani Krysia nie pracuje i nie aktualizuje tego :-D.
@TheNewIcek: druga klasa się szybciej sprzedaje wiec wyczerpała się ilość tańszych biletów na 2 klase i została juz tylko wyższa oferta.
Częste zjawisko, dopóki nie będzie DSS to tak będzie