Wpis z mikrobloga

Ile jeszcze meczów w kadrze musi zagrać Jodlowiec i Mączynski żeby żeby Nawalka przestał ich powoływać. Po każdym meczu najgorsze noty ze wszystkich a i tak w następnym grają od pierwszej minuty. #!$%@? dają z tyłu, jeszcze większego z przodu a i tak sa pewniakami do gry. Nie lepiej dać Zielińskiego który chociaż może coś zagrać do przodu albo przetrzymać piłkę w środku niż tych dwóch parodystow? Jodłowiec wczoraj tak od 70 minuty w ogóle nie dobiegal do Niemców. W sumie można powiedzieć że gralismy juz wtedy w 10.
#pilkanozna
  • 17
Nie lepiej dać Zielińskiego który chociaż może coś zagrać do przodu albo przetrzymać piłkę w środku


@grucki: jakby to umiał to tak, ale on to czasami potrafi, czasami nie.
@grucki: jodlowiec to jest takie #!$%@? dno... Typowy przykład polskiego ligowca, nie podbiegnie do przeciwnika zeby odebrac piłkę, a jak juz ja dostanie to potrafi co najwyżej wbiec w pole karne i dalej juz nie ma pomysłu co z nia zrobic... I w następnym meczu znów od pierwszej minuty, tak jak mówisz...
@grucki: Zieliński w reprezentacji miał fajny początek ale generalnie zawodzi. Jakoś nie widzę żeby miał jakakolwiek przewagę nad tą dwójką. Wiec znajdź mi kogoś lepszego i sprawdzonego za tych dwóch piłkarzy.
@grucki: Mączyński miał zadanie pressować rywala. Do okolic 60 minuty miał stracić płuca. Było kilka momentów że gonił piłkę krążącą między Hummelsem, Boatengiem, Neuerem. Czasami był dalej od własnej bramki niż Lewy. Pewnie na testach wydolnościowych Mączyński wypadł lepiej od Zielińskiego czy Borysiuka więc to on grał.
A Jodła gra lepiej w powietrzu, jest silniejszy fizycznie, ale fakt, zagrał najgorzej obok Piszczka.
@grucki: przewaga Jodłowca nad Zielińskim i reszta kandydatów do gry to warunki fizyczne.Zieliński ma 177 cm a jodła 190. Jodła drugi sezon gra na pełnych obrotach i gwarantuje pewien poziom. Potrafi zastawić sie, odebrać i pójść do przodu. Jak na niego to i tak dużo biegał w tym meczu. A ze zdechł w 70min to nie jego wina.
@grucki: gdzie gra krychowiak a gdzie jodlowiec?nie porównuj 1 do 1 tylko do tych co mieli by grać za niego. Ktoś musi być najsłabszy. Graliśmy na dwóch defensywnych pomocników. Znajdź mi innego co gra na tej pozycji regularnie i w swoim klubie jest jednym z lepszych?
@grucki: jak dla mnie idiotyzmem jest podawanie naszych statystyk w meczu z Niemcami, gdzie praktycznie od wyprodukowania pierwszej piłki, zawsze jesteśmy od nich gorsi w posiadaniu piłki i w bramkach(oprócz meczu w Warszawie).