Wpis z mikrobloga

Dziś padł mój Asmodus Snow Wolf 200W, po prostu umar, a zapasowego eGripa musiałem u kogoś zostawić po drodze. Za jakiś miesiąc, może dwa będę wylatywał do domu i tam też się zaopatrzę w konkretny sprzęt, tymczasem na szybko potrzebuję zamiennika. Co kilka dni się przemieszczam, więc mam dość ograniczone możliwości zakupów online. Widziałem w lokalnym sklepie baterię Nunchaku w zestawie z parownikiem V-Spot - nic lepszego nie mieli, brać czy wstrzymać się aż zahaczę o jakieś większe miasto? Da się w ogóle w Polsce kupić cokolwiek w miarę sensownego w stacjonarnych sklepach? Co polecalibyście jako zamiennik na miesiąc/dwa w podróży, żeby nie bawić się z kręceniem grzałek? #epapieros #epapierosy
  • 5
@niepokonany: Nunchaku na chwilową batke ujdzie ale ten parownik odpuść jeszcze nic dobrego o nim nie słyszałem dorzucić trochę i popatrz powinni mieć coś lepszego. Niestety nic ci nie polecę bo trochę wpadłem z obiegu
@niepokonany: To nunchaku to takie średnie bym powiedział (i startuje od 1ohm, co do tego parownika to raczej nie miał dobrych opinii), no ale jak na szybko potrzebujesz...może zahacz o jakieś miasto gdzie jest edym i tam czegoś poszukaj.