Wpis z mikrobloga

Hurra,dowiem się,jak to jest żyć w komuniźmie

Na własnej skórze!

W sklepikach szkolnych już zawitała gospodarka planowa.Teraz czekam na kult jednostki (wielki nauczycielsjusz czy tam zdrowy bułeczek is watching you czy coś w stylu „Naszego Logomana" z Atlasu chmur czy tam jakiegoś kanapeczkowego Forda z „BNW" Huxleya) i plakaty propagandowe.We wtorek czy tam środę,maksymalnie w czwartek,będę stał w kolejce po siateczkę na jedzenie ze sklepiku.No bo przecież w sklepiku szkolnym w liceum nic nie będzie,ale ja będę stał w kolei specjalnie dla WORECZKA NA ZDROWĄ ŻYWNOŚĆ,Którą dostarczą za 2-3 tygodnie,ewentualnie miesiące.Oczywiście będzie jakże kultowe „pan tu nie stał",ale zaprawdę wielki jest nasz system polityczny.

Najgorsze jest to,że w mojej rodzinie są debile,którzy to popierają (popierają takie coś w liceach!) i jeszcze śmią mi wmawiać,że przed wejściem do UE było gorzej i żyliśmy w trzecim świecie (na przykład mój starszy tak mi mówi i wmawia mi,żebym „ja poczuł na własnej skórze,jak to jest bez Unii").Otóż nie.Po wejściu do UE jest gorzej,właśnie przez takie przepisy,i jeżeli przed UE żyliśmy w trzecim świecie,to teraz żyjemy w nowoczesnym czwartym.

Fajnie będzie wrócić do czasów komunizmu,co?Znowu będzie gruźliczanka i guma turbo,jupii!!!...A zaraz,gumy turbo nie będzie,bo jest SŁODKA i rakotwórcza.

#heheszki #bezbek #komuna #komunizm #bekazlewactwa #liceum #jprdl #neuropa #polityka #szkola #ironia #sarkazmmotzno
  • 11
  • Odpowiedz
Hurra,dowiem się,jak to jest żyć w komuniźmie

W sklepikach szkolnych już zawitała gospodarka planowa.

Fajnie będzie wrócić do czasów komunizmu,co?


@bart16: Ty na serio czy jaja se robisz?
  • Odpowiedz
jprdl,niektórzy to muszą być rzeczywiście ograniczeni,albo w ogóle tego nie przeczytać,żeby nie wyłapać ironii czy tam sarkazmu w takim tekście.

Wy myślicie,że ja napisałem to całkowicie na serio?że podobają mi się puste półki w sklepikach?że jestem zwolennikiem komunizmu?

Otóż NIE.Po prostu byłem #!$%@?,że w liceum (W LICEUM!) ma być takie samo żarcie jak w podstawówkach i gimbazach.Ja to rozumiem tam,gdzie są osoby zazwyczaj w wieku 7-15 lat,za które odpowiada opiekun.Ale ku*wa w
  • Odpowiedz
jprdl,niektórzy to muszą być rzeczywiście ograniczeni,albo w ogóle tego nie przeczytać,żeby nie wyłapać ironii czy tam sarkazmu w takim tekście


@bart16: czuć ironie i sarkazm ale ich poziom jest tak niski, że podejrzewałem, że jesteś gimnazjalnym kucem korwinistą
  • Odpowiedz